Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a testépítésnek?

Mi értelme van a testépítésnek?

Figyelt kérdés

Kozmetikai célú izomnövelés.Férfiszépségverseny.Egymásnak pózolgatnak a színpadon,bíróknak egy szál bugyogóban.Sem az erő,se az állóképesség nem növekszik tőle számottevően.Egy testépítő ismerősömnek is megroppant a dereka,amikor meg akart emelni valami nem is nehéz dolgot.

Az erősportoknak,mint az erőemelés,erősember,súlyemelés,tényleg van értelme,mert ezektől tényleg erős lesz az ember.



2019. febr. 28. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi erteme a belyeg gyujtesnek? Mi ertelme a sakknak? Mi ertelme a siugrasnak? Mi ertelme az ilyen kerdeseknek?
2019. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenek ezek a gyúrosok. Feszengenek az S-es pólóban, aztán ha meg kell emelni valamit a való életben, esetleg melósnak kényszerülnek fél óra alatt lerobannak.
2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenek ezek a gyúrósok. Minden béta pasi velük foglalkozik, ahelyett, hogy a saját kis pöszijével játszana.

Amúgy a gyúrósok nem tesznek fel olyan béna kerdést, hogy a şzaŕ testű béták, miért nem edzenek...

Egy kondizó nő

2019. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én erőemelő vagyok.

Nálam sokkal nagyobb,izmosabb emberek fele annyit nem bírnak emelni,mint én.

2019. febr. 28. 22:37
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Na es akkor mi van kedves eroemelo baratom?

Ez kit erdekel?

A sakkozok meg siugròk pedig mèg kevesebbet tudnak felemelni. De mondjuk egy kozeptav futo is gyorsabban fut mint te. Na es? Mire ez a pocsmèregetès? Mi bánt?

2019. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
A testepites nem az erőről, hanem a kinézetrol szól. Egyébként meg hülyeség hogy gyengék, az tény h egy erőemelő erősebb. A munkáról meg annyit, hogy aki életében nem végzett nehezebb fizikai munkát eleinte teljesen mindegy milyen sportot űz hamar kidoglik.
2019. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi értelme van az erőemelésnek?
2019. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

En valoszinuleg kevesebbet birok felemelni, mint te. Izmosnak izmos vagyok, hobbi kick-box bunyos, es jo esellyel allbavernelek es szetcsusznal, mint a takony.

Mi ertelme van az eroemelesnek?

2019. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Régebben küzdősportoltam.

És rendszeresen kardiózok,szóval az állóképességemmel nincs probléma.

2019. márc. 1. 00:44
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
És kit érdekel? mmint érted.. vannak akik azért gyúrnak mert jól akarnak kinézni.. ennyi a titok. ennyi értelme van. most mit akarsz bizonyítani? hogy teng benned a tesztoszteron és te mindenkit lenyomsz? senkit nem érdekel a menő férfias erőd.
2019. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!