Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés nélkül ér úgy valamit a...

Edzés nélkül ér úgy valamit a tömegnövelő és a fehérjepor hogy súly jöjjön rám? (Baleset miatt nem edzhetek)

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy 2018 nyár elején eltörtem a kezem és a műtőorvosom azt mondta ne terheljem a kezem 3 évig ami annyit takar hogy nem is edzhetek.

Viszont mivel 64kg vagyok ami számomra kevés, arra lennék kíváncsi hogy ha rendes étrend mellett iszom a fehérjeport és a tömegnövelőt akkor jöhet e fel rám súly és hogy egyáltalán ér e így valamit a két dolog.



2019. márc. 2. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kb semmi értelme, ha híznal is főként zsírban.
2019. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az nem számít, csak hogy kilókat tudnék e felszedni és azon kívül lenne e más jelentősebb és fontosabb dolog is.

Bár az őszintét megvallva nem tudom kivárni ezt a maradék 2,5 évet, és legszívesebben most visszamennék edzeni de nemtudom hogy erre van e lehetőség..

2019. márc. 2. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úszni úszhatsz és olyan gyakorlatokat végezhetsz nyugodtan, amihez nem kell a kezed. Én ezt csinálnám.
2019. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Attól is fáj a kezem néha ha az ajtót ki kell nyitnom, és szó szerint 1 fekvőt se tudok csinálni mert a jobb kezem nem bírja.

Emelni tudok, nemtudom úgy a kezem meddig húzná ki, csak mennék edzeni már legszívesebben most, de mivel egyelőre még várnom kell ezért innám a két port amivel annyit akarnék hogy jöjjön fel zsír mert 17 évesen nekem a 175 centimmel a 64 kiló az kevés.

2019. márc. 3. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lábtoló, hasprés, felülés, hiperhajlítás, lábemelés vízszintesen


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy az úszás elég jó hatással van a kézre, ajánlották mások is ezt még a gipsz levétele után.

De gondolom amiatt is van ez a 3 év mivel a 3 csontomat fémek tartották egyben a kézfejemben és ez így más, vagy nemtudom hogy működik ez.

Vagy lehet azért mondta ezt az orvos hogy ne legyen ebből megint ütögetés meg bármi ilyesmi amitől bármilyen csont el tudna törni?

2019. márc. 3. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan Nemtudom miért nem szabad edzeni vele, gondolom a csontok továbbra is forrnka össze vagy állnak helyre, érdemes kalciumot szedni. Legalábbis 7eves keresztlanyom most azt szed mert neki 2 vas volt a kezében, neki is eléggé fáj. De azt mondtak neki az orvosok h 2-3 év múlva el is felejtheti. Bár itt számít az is h te már többé kevésbé nem vagy novesben.


Szerintem ártani nem árthat a por, de érdemes lenne pl sok hús, főtt tojás,rizs, édesburgonya, karfiol, és a többi jó kis kaja..


Amúgy majd úgyis érzed h kikell e várni azt az időt amit a doki mondott. Lehet h 1 év múlva már mégse érzed, maximum front idején.

2019. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Bocsi nem egy hanem 2 évet akartam írni.
2019. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából már augusztus végén bmx-eztem tovább mint a törés előtt, nyilván kellett neki 1 hónap hogy tényleg semmit se érezzek már belőle és tudjam terhelni rendesebben is.

A csuklóm fáj most, lehet a sok kosarazástól, mert kb napi szinten járunk ki a mai napig is.

De maga a kézfej nem fáj egyáltalán már jó pár hete/hónapja. Az orvos az utolsó kontrollnál ami november 16.-án volt mondta hogy szépen összeforrtak, és a gipsz levétele után is ezt mondta ugyan úgy, csak mondta hogy ne terheljem 3 évig és ne legyen semmi boxolás semmivel és senkivel, azzal tisztában is vagyok. Az utolsó röntgenen is láttam hogy már nem is látszódott a törésvonal egyik csontomon sem, bár ahogy végigsimítom az ujjamat a csontokon érzem hogy eléggé nem egyenes még, nem tudom ez mennyire befolyásolja a dolgokat, de nagyobb megnyomásra sem érzékeny már.

2019. márc. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!