Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyásra ez jó modszer?

DJW4RP3D kérdése:

Fogyásra ez jó modszer?

Figyelt kérdés
170cm vagyok,84kg. 22éves (F) Szeretnék fogyni legalább 10-15 kilót. Ma voltam futni vagy is kocogni kb 20 percet. Persze ez majd több is lessz de nem akartam hírtelen meg erőltetni magam. Mit kell még tennem,hogy sikert érjek el? Enni igazából szeretek de nem túl sokat,édeséget is fogyasztok de keveset. Sok kolát ittam arról már lemondtam. Kérhetnék valami jó tippeket? Pl mennyit fussak? Miket egyek? Köszönöm szépen!

2019. márc. 3. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek erőltesd meg magad, akkor is, ha nem akarod. Beletett energia nélkül nem lesz eredmény. Plusz szükséged lenne egy étrendre is.
2019. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez pont akartam írni,hogy milyen étrend lenne jó? Reggelire mit egyek? Ebédre? Vacsorára? Köszi a segítséget.
2019. márc. 3. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én régóta futok, úgy szoktam, hogy minél több gyümölcsöt-zölsdéget eszek, és minél kevesebb húst. Amúgy mindenevő vagyok. Keress valami jó, neked való edzéstervet, és azt követve csináld a futásaidat
2019. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát zőldséget csak levesben eszem máshogy nem bírom sajnos,húst azt eszem csírkét és sertést az utóbbit ritkábban. Gyümölcsből meg banánt illetve mandarint eszek jobban. Úgy mond nem akarok vega lenni csak fogyni szeretnek. :) Elmetileg a futáshoz is sok fehérje kell nem?
2019. márc. 4. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehérje kell, én inkább edzések után szoktam, például tojást, pástétomot, halat, sajtot, ilyesmit.
2019. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha futok kb 1 órát utánna ehetek? Mármkmint egyből stb? Persze olyan ételeket amiket le írtál.
2019. márc. 7. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami igazan szamit az a kaloria egyensuly. Legyen kaloriaminuszban, es fogyni fogsz
2019. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenfele reszigazsagot olvashatsz itt de jobban jarsz ha elmesz szakemberhez. Kivel anszaktanacsert fizetni kell jobban meg is becsulod majd talan es betartod a tennivalokat.

Nekem nagyon bevallt, azt hittem eleg ha google ban rakeresek es kiokoskodom magam de nem!!!

2019. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Most jelenleg 5-6 kilómétereket futom 2 naponta. Sokkal kevesebbet is eszek. Ha csinálok hozzá felüléseket fekvő támaszt stb akkor hatásosabb? Kb mennyi felülés illetve fekvő támasz legyen kezdésnek? Köszi!
2019. márc. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!