Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítők, fehérje,...

Táplálékkiegészítők, fehérje, vitaminok, kalcium, magnézium, kreatin stb segítik a fejlődést vagy csak hoax?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 23:04
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha magadtól nem termelsz annyi mennyiséget, ami szükséges lenne, és erre veszel be ezt-azt, akkor igen segíti a fejlődést.
2019. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a multivitamin, ásványi anyag komplex hasznos lehet, mert ha az ember beteg, izmot veszít. Ezen kívül még ha nem tudsz annyi fehérjét bevinni egy nap amennyire szükséged van, akkor az is hasznos kieg. A többi szerintem hülyeség, mondom ezt úgy hogy kb mindent próbáltam már mindennel kombinálva, és huzamosabb ideig.
2019. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezek koncentrált élelmiszerek. Fogod, vágod, érzed, érzékeled? Vajon a kaja segíti a fejlődést?
2019. márc. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Asvanyi anyagok kimondottan jok, nehez annyit kajabol bevinni hogy azt potolni tudd egy komoly edzes utan.
2019. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Hülyeség. Csak a táplálék kiegészítő gyárak, forgalmazók hitetik ezt el az emberekkel. Régen is voltak igen izmos emberek és nem volt semmi táplálékkiegészítő...


Az egész csak egy nagy hülyítés, marketing, lehúzás, nem több. A sok hülye meg persze veszi mintha nem lenne holnap.

2019. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy régebben nem volt/nem használták még nem azt jelenti, hogy nem is lett volna ajánlott...

Ha nincs meg a megfelelő ásványianyag/vitamin pótlás,akkor fáradékony,enervált leszel, főleg diétában..

2019. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért valahogy csak túlélték...
2019. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyilvan, de ha van lehetoseg a jobbra, miert ne hasznaljuk ki? Foleg ha filleres tetelrol van szo? Szerintem nem is kerdes, egy vitamin csomag es egy asvanyi anyag csomag :)
2019. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Jó, használd ki. Egyeseknek a homeopátia is hatásos. Úgy hívják placebó...
2019. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!