Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészséges ételek? Honnan,...

Egészséges ételek? Honnan, mennyiért? Szálkásítás?

Figyelt kérdés
Hol vásároljak egészséges ételeket, és milyen árban lehet? Pl. piacon/hentesnél háztáji húst lehet venni(csirkemell, csirkecomb), illetve zöldséget, gyümölcsöt is lehet olyat, amit Magyarországon termesztenek, és nincs agyonvegyszerezve? Mert pl. a tescos húsok, zöldségek, gyümölcsök tele lehetnek mindenféle vegyszerrel, tartósítószerrel, stb... Ti hol vásároltok? És mennyiért? Szálkásító étrendhez mit lenne érdemes enni? Fehérje, szénhidrát, zsír forrást miből oldjam meg? Fehérje: csirkemell, csirkecomb, 100% pure whey(edzés után), tojás(napi 2-4db)| szénhidrát: burgonya(mikróban készített 5ml olivaolajban átforgatott 100-200gramm), fehér rizs, teljes kiörlésű sokmagvas kenyér, zsír: főző vaj(80 vagy 90% telítetlen zsírt tartalmaz, ebben csinálnám a csirkemellet, tojást) az úgy jó lenne? Vagy ti miből oldjátok meg a szénhidrátot? A cél 58kg lenne, most 64kg vagyok 163cm magas. Heti 0,5kg zsírt szeretnék leadni. Heti hányszor, és mennyi időt edzek? HIT heti hányszor legyen? Köszi előre is a válaszaitokat a kérdésemre! :) Endomorph vagyok, vagy endo-mezomorph. Tömegelni könnyen tudok, fogyni is tudok, bár ez picit nehezebb. 61kg-ról felmentem 69.5kg-ra tömegelésnél, aztán diéta nélkül, edzés szálkásítás nélkül lejöttem 64kg-ra. Viszont 58 lenne a cél, ott már a testzsírom 10% körül lenne, most 14% Tippeket ha tudtok adni akkor köszönöm szépen :) Súlyzós edzés hetente hányszor mennyi időt? HIT edzés hetente hányszor, mennyi időt? Zöldség, hús, gyümölcs beszerzése honnan a legjobb, mennyiért? (minőség-ár).

2019. márc. 10. 16:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!