Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő portól nő az...

A tömegnövelő portól nő az ember tömege?

Figyelt kérdés
Nő az ember tömege tényleg a tömegnövelőtől, ha az edzés meg a táplálkozás mellé szed ilyet? Én nagyon vékony vagyok, és a rendes kaját egyszerűen kieresztem a wc-be.

2019. márc. 11. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy hogy beveszel egy adaggal és nőni fogsz.

Nyilván kalória plussz a tömegnövelő, ezért nőni fog a tömeg, de hogy zsírban -e vagy izomban az maga az egésznapos étrenden fog eldőlni:)

2019. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy nőjjön, mert ez egy szégyen ahány kiló vagyok, egy genetikai selejt ennyi.
2019. márc. 11. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Keveset eszel.
2019. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi voltam, aztán melóban erősödtem, a mérleg többet mutatott jóval, de még mindig elég vékony voltam. Könnyebb munkám lett, híztam, nehezebb, erősödtem. Konklúzió: az erőfeszítések hoznak kilókat. Nyilván nem kell majd győzködni, hogy többet egyél, nem fog már a szervezeted kidobálni olyan tápanyagot, amit a nagyobb "motorok" benyelnének.
2019. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem eszek keveset, ráadásul minél többet eszek, annál többet nagywc-zek. kijön a kaja nagy része belőlem
2019. márc. 11. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy hány kiló?
2019. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
180 cm, 61 kg
2019. márc. 11. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez már rendszeres, hogy amikor többet edzek, akkor durván megnő az étvágyam. Mellé a tömegnövelő nagyon jó kiegészítő.
2019. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak? 185 cm és 55kg voltam... Úgy, hogy átlagosan étkeztem! Nem mondom, kellemetlen volt hogy minden lötyögött rajtam, de így sem neveztem magam genetikai selejtnek...


2 évembe telt +15kg izom felszedése és itt tartok most.


Az a helyzet, hogy a a legtöbben be fogják írni, hogy keveset eszel aztán ennyi.


Sok ilyen alkatú egyén van, de komplexebb dolog ez annál, minthogy lerendezzük a keveset eszel szöveggel.


Megnézhetsz egy étrendet a builderen, garantálom, hogy nem fogod betartani, mert nem úgy működik, hogy egyik napról a másikra betartod, mert nem szokott hozzá a szervezeted.


Viszont ha kijön minden, akkor lehet érdemes lenne először megvizsgáltatnod magad, bár sejtem, hogy a nem megfelelő evészet miatt van ez.

2019. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ha kicsit is használ a por, én már örülök :)
2019. márc. 11. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!