Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam a kardió...

Hogyan csináljam a kardió napjaimat?

Figyelt kérdés

Heti 4x járok konditerembe push pull tervel, amiben vannak compound gyakorlatok. Pl.: deadlift, gugolás evezés és kiemelés rúddal stb...


Hétfőn, kedden, csütörtökön és szombaton járok, ezek közül midnegyik flexibilis ha valamelyiket elkell tolni egy kardió nap miatt kivéve a csütörtök, akkor muszáj súlyzós edzést csinálnom, mert egyetemen konditermi órám van.


A közel jövőben elkezdek majd boxolni megint így az lesz a kardió edzésem, de már most be szeretnék rakni legalább 1 napot, hogy gyorsabban fogyjak meg kihozzam magaból a maximumot.


[link]


Itt egy kép, hogy milyen állapotban vagyok. Jelenleg 95kg, 178cm.


A célomat súlyban nem tudom meghatározni, de izmosabb akarok lenni kockás hassal.


Viszont a jelenlegi súlyom nem engedi meg, hogy fussak. Technikailag képes vagyok rá, csak az izületeimnek nem éppen a legjobb.


Mikorra iktassam be a kardiós napot?


Meg persze milyen dolgokat csináljak?


Pl.: 30 perc eliptikus gépezés kicsit kevésnek hangzik, de túl sem akarom csinálni nehogy a végén még hízzak is vagy izmot veszítsek :D


Nektek mi vállt be, bármi tanács?



2019. márc. 12. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Heti 3x 30-40 perc kb. 140-es pulzussal jó lesz az elején. Aztán majd úgyis meglátod.
2019. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!