Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor lenne érdemes edzenem...

Mikor lenne érdemes edzenem találkozás előtt?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal találkozok.


Főleg a karomat szeretném megnövelni egy cipit, csak hogy jobb túnusa legyen.


Alapból 43as a karom és nem vagyok elhízva így ha fel van pumpálva vérrel, nyílván drasztikusan jobban nézki és ezt akarom kihasználni.


Találkozás előtt hány órával éri meg kicsit rá dolgozni.


Alapból mennék konditerembe, szóval nem csak azért akarok menni, de akkor kicsit jobban figyelnék a karjaimra.


Tudom kicsit felszínes meg minden, de úgy vagyok vele mint ahogy a lányok is sminkelnek. Nyílván nélküle is szépek, de senki sem sértődik meg az extra gondoskodástól és ha már elmegyek alapból konditerembe még nem is nagy fáradtság.



2019. márc. 14. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

30 percen belül találkozz a csajjal edzés után.

Vagy ha kocsival mész vigyél egykezes súlyzót útra pumpálgatni, én is szoktam. vicc kívül.

2019. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj megertelek anno mi is strand elott hajnalban mentunk edzeni, de ma mar szanalmasnak talalom.

Annyira latszik pl ha valaki szorakozohelyre lemenet elott bedurrantja magat... vèrciki

Nem ezen fog mulni a dugas. Ha meg azt gondolod hogy igen akkor nagyon nagy a baj

2019. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pumpáld tepe vérrel a karod, aztán szorítsd is el nehogy idő előtt elmenjen :)
2019. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs is annál jobb érzés amikor érzed majd szet durran a bicepszeden az ér a rovidujju ingtol, szét vagy szolizva hajad patent jóképű vagy a csajok téged néznek. Kìvánom mindenkinek hogy ezt élje át, de ehhez szuletni kell.
2019. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyomj bele egy kis syntholt a csajok preferaljak, plusz a peloba egy kis vazelint, utos kombo, hajra bastya, stabil vagy
2019. márc. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tesó te nagy mester vagy. Bugyi nem marad szárazon.
2019. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal súlyzót és találkozás közben is pumpálgassál.
2019. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
En is fel orat vagy 1 orat javasolnek, es tobben csinaljak ezt mint gondolnad, es nem gondolom hogy le kene nezni barkit is ezert... Nyilvan azert is eddzunk hogy jol nezzunk ki...
2019. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agyf.&sz😂😂😂😂😂😂😂
2019. márc. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!