Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
15 éves koromban 48 kg voltam, sport nélkül felszedtem 4 kg-t, mert nagyon hízni akartam, azóta van egy kis hasam. Aztán kondival sikerült elérni a 60-at, de fél éve sajnos nem kondizom, alig eszek valamit, mégis +3 kiló, természetesen mind a hasamra, kezeimről meg le az addig felépített izom. Lassan már úgy nézek ki, mind Raymond van Barneveld, faterom is ilyen, pálcika végtagok meg nagy has. Most újra el akarok kezdeni gyúrni, de mindenképp tömegelni kell, mert a kezeim nagyon vékonyak. A gond az, hogy sose hasaztam, illetve szálkásítást se terveztem, ilyen 70 kiló volt a célom, most is az, csak hogyha még jobban hízok, akkor nem lehet elkerülni a szálkásítást, hogy kinézzek valahogy, ugye?

2019. márc. 15. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Minőségi tömegnövelést kell végezed, ami azt jelenti hogy grammra pontos étrendet kell tartanod és keményen edzeni minden izomra. Így javarészt kezdésnek csak izom fog jönni ha jól be van állítva az étrend.
2019. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!