Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem demotivál, hogy...

Titeket nem demotivál, hogy kox nélkül sosem fogtok így kinézni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 15. 20:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

[link]


Gondolom ezt is láttad. Emellett ahogy elnézem a srácnak ez a munkája, hogy így nézzen ki és sztároknak segít.

Szóval simán lehet koksz nélkül is. Főleg ilyen feltételek mellett, amikor minden adott.

2019. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SZücsöm ***** válasza:
100%

Nem ha az lenne a célom hogy koxosan hozzak ki magamból mindent akkor szedném a koxot. De mivel az én szubjektív véleményem az hogy tökre felesleges koxolni ha nem a testépítésből akarok megélni és kompenzálni se akarok semmit ezért én nem élek ilyen szerekkel, és az se zavar ha más igen.


Persze az más téma amikor a koxos váltig állítja hogy ő a fejétől a talpáig naturál. Azt már gusztustalannak tartom.

2019. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem koksz.
2019. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért azok a vállak meg ez a kerekség gyanús, de erre még rá lehet fogni, hogy marha jó genetika.

Amúgy nem demotivál, nekem ez már egy kicsit nagy is.

2019. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Edzek, viszonylag egeszsegesen eszek, bar nem, fele igy nezek ki, de latszik, hogy edzek. Hobbi boxolo vagyok, ha egy ilyen vaganykodik es lekezeloen viselkedik, szepen allba verem, foldre terul es egybol nem lesz olyan meno a csajok elott. Simple and easy.
2019. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De, ugyanakkor épp ezért is veszem lazán ezt az egészet. Üresen arra figyelek hogy ne sérüljek le, tele meg kb 2-3 hónap alatt megint formában vagyok :)
2019. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem izmosabb lábam van..
2019. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5

Igazából ezzel csak magadat minősíted...

2019. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Miert sirsz? Ha egy koxos kigyurt gyerek vergodik, es valaki lecsapja, azzal mi baj van? Nem a jo fizikummal van baj, az ove, dolgozott erte, am legyen, de nekem ne arcoskodjon. Igazad van, magamat minositettem, te nyalgep.
2019. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem sír itt senki :)

Azzal meg igenis magadat minősíted, hogyha az "arcoskodásra" fizikai erőszakkal válaszolsz.

2019. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!