Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Heti 1x edzeni egy izmot vagy also-felsotest edzes heti 4x?

Nekem tetszik a heti 2x edzes es nincs is izomlazam tole kiveve a mellembe.. De csak a mellembe.. Probaltam kevesebb sorozattal ugy se.. Akarmit csinalok mellre akkor is 4nap izomlaz lesz..

Keress kérdéseket hasonló témában: edzés

márc. 16. 00:24  Privát üzenet  

A válasz
Az se gaz,ha úgy csinálod az alsotest felsotest edzest,hogy egyik heten ket felsotest nap meg egy alsotest, kovetkezo heten pedig fordítva. Ebben az esetben amibol egy van azt jol huzasd meg :D Szerintem eleg lesz igy is boven!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 16. 08:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Heti 4x min edzeni akarok.. A volument akarom emelni hetrol hetre majd 1 deloat het es ujra emelem a volument.. Pl 1het 12sor mellre es a vegen lesz 20 utanna jona deload ott kb 6sorozat es megint 12rol elkezdem..

# 2/2Időpont márc. 16. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék elkezdeni edzeni, hol kezdjem?
Lakkcipőben lehet edzeni?
Egy edzésen általában 2 izom csoportot edzek. Az első izomcsoport edzése jól megy viszont a 2. ra mintha elfáradnék és nem tudnék akkora erőbedobással edzeni rá mint az elsőre...
Torokfájással mennétek edzeni?
Van értelme el kezdeni edzeni?
Szerintetek el kezdjek edzeni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!