Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 1x edzeni egy izmot vagy...

Heti 1x edzeni egy izmot vagy also-felsotest edzes heti 4x?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik a heti 2x edzes es nincs is izomlazam tole kiveve a mellembe.. De csak a mellembe.. Probaltam kevesebb sorozattal ugy se.. Akarmit csinalok mellre akkor is 4nap izomlaz lesz..

2019. márc. 16. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az se gaz,ha úgy csinálod az alsotest felsotest edzest,hogy egyik heten ket felsotest nap meg egy alsotest, kovetkezo heten pedig fordítva. Ebben az esetben amibol egy van azt jol huzasd meg :D Szerintem eleg lesz igy is boven!
2019. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Heti 4x min edzeni akarok.. A volument akarom emelni hetrol hetre majd 1 deloat het es ujra emelem a volument.. Pl 1het 12sor mellre es a vegen lesz 20 utanna jona deload ott kb 6sorozat es megint 12rol elkezdem..
2019. márc. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!