Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudtok javasolni egy...

Mit tudtok javasolni egy kondizni készülő kamasznak?

Figyelt kérdés

Szeretnék belekezdeni egy kisebb izomnövelésbe, de nem igazán tudom hogy kezdjek bele.

-18 éves srác vagyok

-90 kilogramm

-197 cm

-teljesen átlagos izomzat

-nem végzek semmilyen testmozgást jelenleg


A felmerülő kérdéseim:

- Egy héten hány alkalommal, mennyi ideig kellene edzőtermeznem?

- Mennyire kell pontos edzőtervet készítenem magamnak? Ki tudna benne segíteni? Az edzőteremben mennyire támaszkodjak a többiekre ez ügyben?

- Mi a helyzet a különböző turmixokkal?


Tudom ez így elég sok kérdés, de a legkisebb tippnek is nagyon örülnék :D



2019. márc. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3szor A-B felosztású edzéstervet ajánlok. Ehhez: Google->ALpha Destiny Novice Program


A turmixokról: Ha nem tudsz bevinni elegendő fehérjét naponta (kb 1,5g/tskg) szilárd kajából, akkor megoldás lehet a fehérjepor.


Üdv!

2019. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Alpha Destiny kezdő edzőprogram korrekt, csinálhatod.

Bár azon most elkezdhetsz gondolkodni, melyik irányban akarod folytatni, testrészeket edzeni (bodybuilding) vagy gyakorlatokat fejleszteni (powerlifting) akarsz.

Hogy kezdőként bele ne ess a marketingfogásokba, személyi edző kultuszba és broscience-be, ajánlom hogy iratkozz fel az Athlean-X youtube csatornára, ingyen megkaphatsz minden infót és tippeket a világ egyik legjobb magánedzőjétől.

2019. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a másodikkal.

Első vagyok.

2019. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok a személyi edzővel? Rengeteget segít...ha sikerül azt a keveset kifognod, aki nem megélhetési edző. :D
2019. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítőkész válaszokat! :D

Megnéztem az edzéstervet és a csatornát, a napokban belevágok a dologba.

2019. márc. 19. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2019. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!