Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes csoportos edzessel...

Erdemes csoportos edzessel kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha eletemben nem edzettem, se nem sportoltam, es egy lepkefingnyi ero van bennem, de mar ugy erzem ez nem allapot. Valamit kene kezdenem magammal, csak felek az edzoteremtol mert semmit nem ismerek. Gondoltam eljarnek csoportos orakra az elejen, parszor mar voltam de aztan 8 napig nem birtam felallni se. Mit ajanlotok? Hogyan kezdjem? Gondoltam eljarok parszor jogazni vagy valami konnyebb dologgal kezdeni es utana a nehezebb edzesek, vagy ennek semmi ertelme?

Minden jo tanacsot szivesen fogadok :)



2019. márc. 22. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es 23/n
2019. márc. 22. 12:14
 2/5 anonim válasza:
6%
Erdemes ekezetes betuvel irni?
2019. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előtte semmit sem mozogtál, akkor természetes az izomláz. Amikor én elkezdtem, csoportos órára kezdtem el járni,kardió edzésre. 3 hónapig biztos volt izomlázam.

Aztén egyre jobb lett, könnyebb, elmult az izomláz is. Türelmesnek kell lenned. Ha van lehetőséged személyi edzésre, választhatosd azt is, ha terembe mégy, lehet ott is segítséget kérni. A lényeg, hogy ne add fel.

Sok kitartást :)

2019. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magasságod és testsúlyod?
2019. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az epito kommenteket, 170 cm vagyok es kb 55-60 kozott valtozik most inkabb 60.


Az ekezetekrol meg csak annyit, hogy nekem speciel nem jelent gondot elolvasni barmit ahol nincs ekezet :) sajnalom ha te nem tudtat ertelmezni igy a szavaimat.

2019. márc. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!