Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futással bemelegíteni kondizás...

Futással bemelegíteni kondizás előtt?

Figyelt kérdés
Az rossz ha a konditeremben azzal kezdek hogy futok kb 10percet? Utána még nyújtok aztán mehet az edzés géppel meg szabadsúllyal. Most utána néztem és elvileg ez nem túl jó, ez tényleg így van?

2019. márc. 23. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó, énis így csinálom, edzőm is így tanította.
2019. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D köszönöm a választ!
2019. márc. 24. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, de nem elég, körzések, könnyű gimnasztikai gyakorlatok is kellenek, nyújtás viszont nem.
2019. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, azt is szoktam a futás után.
2019. márc. 24. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az edzéstől függ amit végezni fogsz. Egy intenzív erőemelő edzés előtt energiapazarlás 10 percet futni, egy lazább, haladó szint alatti gépes-vegyes edzés előtt simán mehet. A nyújtás meg dinamikus és keringésfokozó legyen, statikus nyújtás edzés után kell.
2019. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzes elott kozvetlenul a nyujtas noveli a serules valoszinuseget. Utana nyujts. Amugy bemelegites gyanant nem kell 10 perc, 3 perc gyors seta majd 3 perc laza futas/kocogas boven eleg.
2019. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos volt nekem. Ment a like mindenkinek.
2019. márc. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!