Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyat szeretnék ami nem cukros. Eddig ezeket találtam amik egész jónak tűnnek:


Mex Size Max 6800g 15ezer

Hyper Mass 4000 g 12990


2019. márc. 24. 00:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Sőt a Mex Size van már 13500ért is.
2019. márc. 24. 00:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár helyen olvastam,hogy jobban kijövök ha veszek fehérjét + szénhidrátot de ez nem éppen igaz szerintem. Myproteinen 1 kiló fehérje + 2,5 kg zab kb 9 ezer forint (gluténmentes zabbal + 2 ezer). Ezzel szemben ez a Mex Size 29%-ban fehérjét tartalmaz, ami kiszámolva kb 2 kiló fehérjét jelent. Mit gondoltok?
2019. márc. 24. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: megvettem anno a zóld Jumbot, és rettentően bezsírosodtam tőle, ezért inkább sajat magam állítottam össze a tömegnövelő turmixomat, fehérje+gyors chval. Az eredmény minőségi tömeg. Amúgy pont rosszabbul jössz ki a tömegnövelő porral, ráadásul ha figyelsz arra hogy a zabod gluténmentes legyen, akkor figyelhetnél arra is a legtöbb tömegnövelőben borzasztó minőségü ch van, gyakorlatilag cukor
2019. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg ez? 100 grammba csak 15 gramm cukrot ír. Az soknak számít? Egész kedvező ára van.

2019. márc. 24. 01:05
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg még ez? 9 ezer 2 kg tojásfehérje és ehhez veszek zabot. Mi a véleményetek a tojásfehérjéről?

2019. márc. 24. 01:10
 6/7 AnonimAthlet ***** válasza:
Jumbo Professional, nekem ez vált be
2019. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mex Size Max az jó.
2019. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!