Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani olyan sportot...

Tudtok ajánlani olyan sportot vagy edzéstervet ami "rövid" idő alatt látható fejlődést ad?

Figyelt kérdés

Sokszor belevágok nagyendülettel edzeni de mimdig elmegy a kedvem egy hónao alatt mert nem látok eredményt. Lehet rosszul edzettem vagy csak szimplán béna vagyok :(

Célom : erősödni, formásodni és egy kicsit fogyni.

165 cm 53 kg 16 lány


2019. márc. 24. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Crossfit: ha hozzáértő edző irányítása mellett kitartóan csinálod, pár hónap alatt jól látható eredménye lesz. Erősödni és formásodni fogsz. Te és mások is látják majd rajtad. Ami megerősítést ad és további mozgásra biztat.
2019. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy honap alatt semmilyen edzesforma nem hoz szemmel jol lathato eredmenyt. Elozo is ugy irta, hogy par honap alatt. Az a par honap legalabb 2-3 de inkabb 3-4. Hogy ha normalisan csinalod az adott erosportot, ~3 honap alatt igen, latszodni fog.

Baratnom mielott megismerkedtunk, egy szemelyi edzohoz jart, fitness versenyre keszultek fel. Egyaltalan nem akartam bantani, tovabba akkor szerettem bele, de nem latszott rajta hogy sportolna barmit is, el nem tudtam kepzelni ebbol hogy lesz valaha is verseny fizikum. Mondta milyen edzestervet csinaltatott vele a szemelyi edzo akinek havi 90 eft-ot fizetett. Mondtam neki hogy felejtse el, megtanitottam neki a hagyomanyos testepito, szabad sulyos alap gyakorlatokat, majd mindegyiken csiszoltunk par honap alatt. Most a sajat testsulyanak 1,5*-vel huz fel, a sajat testsulyaval guggol es a felevel nyom fekve. 58 kg. Mikor elkezdtuk a rudat nem tudta felhuzni, 30 kiloval nem tudott guggolni es a 10 kilos ruddal nem tudott fekvenyomni. Kb. egy ev volt mire eljutott a mostani szintjere. Ezzel csak az idotartamot es amit az elozo is emlitett, a jo edzot illetve normalis, effektiv gyakorlatokat akartam kiemelni.

Kerd egy olyan ismerosod segitseget, aki edzoterembe jar es latszik is rajta. Az alap gyakorlatok vegrehajtasat tanitsa meg. Az egy honap kb. arra eleg, hogy ezeket normalisan, onalloan vegre tudd hajtani.

Hozzatennem azt is hogy nagyon fiatal no vagy, meg a sajat, terheles mentes fizikumod sem erted el (magyarul meg noni fog a hatso feled, melled, izmosodik a combod es a vadlid, a vallad is lehet meg sportosan, noiesen szelesebb. Lehet hogy kar ezen kattogni egyelore. Ha nem szereted nem erdemes eroltetni, csak egyre jobban elmegy tole a kedved.

2019. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyel otthonra egy guggolo allvanyt meg egy ketkezes rudat 40-50 kilo tarcsaval. Kb 50 ezerbol kihozod es tok jokat tudsz edzeni!
2019. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!