Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ipari nyomorék a személy...

Miért ipari nyomorék a személyi edzők 90%-a?

Figyelt kérdés
Mostanában divat lett, hogy a legnagyobb nyomorékok lesznek személyi edzők. A 90%-ukon annyi izom nincs, mint egy 1 ev edzés után, a gyakorlatok helyes végrehajtására nem ügyelnek, nonstop a telefonjaikat nyomkodják, vagy full baromságokat hordanak össze. Ki fizet ezeknek az embereknek bármennyi pénzt? Félreértés ne essék, vannak normális edzők, normális fizikummal, de mára ez a 10%.

2019. márc. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam ilyet.

Rossz helyre jársz

2019. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na,ez egy jó kérdés! Ismerek én is ilyen edzőket.
2019. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek ilyet, nemtudom hogy hova jársz edzeni.
2019. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A normális fizikum nem jelent semmit.

Ahova én járok ott van néhány nagyo (mármint NAGYON) nagy személyi edző és ők is ugyanolyan gyökerek, 0 összetett feladat, az izolációsokat is rosszul hajtja végre a kliens, nagyon alacsony súlyokkal és 0 intenzitással...

Szánalom ami manapság megy.

2019. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg hatalmas nyomorék a legtöbb, ahogy mondod. Aki ilyet nem lát, az hazudik, a közösségi oldalak is ilyenekkel vannak tele.
2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést en is fel akartam tenni. Kedvencem egy 20 év körüli gyerek, átlag sportos fizikummal (ahogy a sportos 20 evesek kinéznek, semmi koksz, még naturálban sem nagy szám). Teljesen szabálytalanul mutatja a gyakorlatokat a "vendégeinek" (akiken latszik hogy azélőtt fel voltak mentve tesiből). Pl melltámaszos evezés pupos háttal, bicepszből húzva jo nagy súllyal, tricepsz letolás 6ökör barom módra, ferdepados mellre nyomó gepen hintázni, mert ott is az a lényeg hogy oldalanként 80 kiló fel legyen pakolva, stb. Én meg emiatt nem tudok normálisan edzeni mert vissza kell fojtsam a nevetést
2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert könnyű megszerezni a papírt róla, hatalmas a kereslet rájuk így nincs elvárva a minőség, meg a legtöbbjüknek van egy lehúzós hozzáállása, hogy ha alig tanít meg valamit a kliensének de végigvezeti az edzését, azzal hosszú távon éppen csak annyi eredményt ér el hogy ne unja meg az egészet, és függjön az edzőjétől.

Hogy ki fizet? Tudatlan, félrevezetett kezdők, akik bevették a marketingjüket és nem tudják hogy a neten ingyen sokkal többet tudhatnának meg arról amiről kell.

2019. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!