Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomó versenyem lesz 4...

Fekvenyomó versenyem lesz 4 hét múlva. Tudok segíteni?

Figyelt kérdés

Melyik szer dobna meg 3 hèt alatt kb jelentősen erőbe.. amit ha verseny elött 2-6nappal előtte hagyok nem bukok meg a pisi teszten?

Későn szóltak hogy indítanak.


2019. márc. 27. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Őszintén remélem, hogy megbuksz a doppingvizsgálaton.
2019. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted a többi natúr?

Ob-n is nem 1 kokszol..

De vb-n aztán..

2019. márc. 27. 17:46
 3/4 MadSeal ***** válasza:
Itt Szlovákiában elterjedt a triskáč. 2 ibalgin (erős fájdalom csillapító, viszont nem valami jó a vérre meg gyomorra) és legalább 7 deci cocacola...3 ibalgint soha nem szabad, mert komoly károsodást okozhat...Teljesítményfelmérőkön, spartanokon, triatlonokon segít, viszont nem tudom, hogy nektek teszten nincs e letíltva, bár legális. Rendes doppinghoz nem értek, bár szerintem kicseszés másokkal, mivel hiába nyomnak egyesek, mindenki nem. Én havonta járok versenyekre, de eddig csak egyszer próbáltam a triskáčot is (mást egyáltalán) , mert fájt a fejem, s gondoltam ha már beveszek egyet, akkor kipróbálom a teljes adagot... Hatott, bár másnap járni alig bírtam az izomláztól...
2019. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te mit sportolsz?
2019. márc. 31. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!