Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van az hogy ilyen 15...

Miert van az hogy ilyen 15 évesek kibírjak edzedni magukat egy rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Én meg edzek oszt alig latszik valami 1 hóbap utan, azoknak meg kockahas minden. Nekem miert nem sikerűl mindez nrm ertem.

2019. márc. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50 kilós gyereknek csodálod, hogy kockahasa van? Egyenként meg 1 hónap az semmi..
2019. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali Peti :D
2019. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MadSeal ***** válasza:
1 hónap alatt annyit lehet elérni szerintem, hogy könnyebben fogod tudni kinyitni a kompótosüveget...Nem lehet 4 edzéstől (gondolom kb. ennyiszer edzhettél ugyan arra az izomra), hogy 50es karod legyen. Rajtuk meg azért látszik meg minden, mert nagyon véknyak. Pl. ha egy 120 kilós 30as fèrfi el kezd edzeni, vagy egy 50 kilós fiatal gyerek, teljesen más lesz a látszat. Az előbbin kb. ha egy fél év után kezdik észrevenni az emberek, hogy valami van vele, míg egy kisebb, szárazabb testen minden meglátszik
2019. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy vékony embernek mindenféle edzés nélkül is kockahasa lehet, mert ez elsősorban a zsírszövet mennyiségén múlik. Az egyik általános iskolai osztálytársamnak is volt, de ő krónikus betegség miatt volt rendkívül sovány és sokat köhögött.


Az, hogy valakinek kilátszanak az izmai, meg hogy sok izma van, az két külön dolog. Előbbihez valakinek nem is kell edzeni.

2019. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki az a peti? 😂
2019. márc. 28. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki peti aki kicsit nyoszorog a gyiken? :D
2019. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!