Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi 15 kondiberletre nem sok?

Havi 15 kondiberletre nem sok?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni edzeni, nézegettem az árakat, a gilda max ami 5 percre van tőlem/munka után útba esik 15 ezer / hó a korlátlan bérlet. Viszont jól felszerelt, minden gépből van 3 legalább.

A másik terembe csak 10 ezer, viszont kisebb és egy gép van mindenből kb. Ráadásul 20 perc utazás tőlem, munkából hazafelé sem esik nagyon útba.

Normális ár a 15 vagy kicsit sok? :D


2019. márc. 28. 05:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Budapesti viszonylatban 12-15 az atlag a nagyobb termekben. Szoval nem veszes szerintem.
2019. márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 6500 a bérlet, és nagyon szívom a fogam érte, arra hogy a fekpadot/guggoló keretet használom a súlyokkal
2019. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
De, sok. Nálunk 5000 egy hó, két éves előreszerződéssel.
2019. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15k sajnos Budapesten egy normálos felnőtt havi bérlet ar egy felkapottabb teremben. Scitec goldban azt hiszem 17k
2019. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha van otthon hely egy guggoloallvanynak es egy padnak akkor az se lenne rossz megoldas 15 ezres kondiberlet helyett.
2019. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Florian Gildat kerdezed?
2019. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megérné azt az 5ezret hogy útbaessen.
2019. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti igen a florianos :D
2019. márc. 28. 12:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon rossz terem, miota felujitottak borzalom. Felujitas elott 8500 volt a berlet. Most 15000. Es annyi tortent hogy kicsereltek a szonyeget, a piros falfeluleteket lefestettek szurkere, a kardio termet osszenyitottak a kondival es kidobaltak az eleve szegenyes geppark harmadat. Raadasul ugy van berendezve, hogy az a mareknyi gep is kupacokban, este 9-10 ora elott egesz nap nyomorgas van. A legkondicionalas az elozo falazashoz lett tervezve, megvaltoztak a legkobmeter aranyok, a legkondikat persze nem helyeztek at, borzaszto meleg van. Szellozes 0. Ketto srac kivetelevel az edzok is megernenek egy miset, tegnap azon rohogtunk hogy az egyk szemelyi edzo az 50 kilos lannyal 25-30 kilos francia rudas karhajlitast csinaltatott. Egyszer sem birta megmozditani, ugy h az "edzo" segitett neki 2-3 ismetles belement, a vegen ketten se birtak mar. Miutan lerakta a sulyt fajlalta is az alkarjat. A pultnal kivetel nelkul mindig lassu a kiszolgalas, az osszes cigizik, este 10 utan egy pultos van, es kepes lemenni 15-20 percekre bagozni, kisebb tomeg szokott osszegyulni a pult korul. Torolkozot naponta egyszer mosnak. Vicc az egesz. 😃
2019. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Voltam lent régen, a régi jobban tetszett nekem is, de ez van. Esetleg a környéken jól felszerelt termet tudsz ajánlani? Bécsi úton van a Spartan gym de az meg elég kicsi.
2019. márc. 28. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!