Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedése NEM kúra szerűen?

Kreatin szedése NEM kúra szerűen?

Figyelt kérdés

Látom nagyon "hasznos" válaszok vannak már a hasonló kérdéseknél, szóval légyszives, ha nem tudsz érdemen hozzászólni, akkor inkább ne tedd.


Tehát olvastam, hogy a kreatint kúra szerűen, illetve folyamatos feltöltéssel is belehet vinni.


Nem szeretnék kúrát, szóval inkább a feltöltéses módszert választanám, de ezt hogy is kell pontosan? Heti háromszor edzek (mellette heti 2 futás), 95 kg vagyok, 190 cm.


Válaszaitok előre is köszönöm.



2019. márc. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap 5g kreatin 5-6 dl vizzel, szet is szedheted 2 fele. Meg minden edzes utan 5g. Boven eleg igy.
2019. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kúra felesleges, nem szokik hozzá a szervezet olyan módon, mint mondjuk a koffeinhez.

Viszont amikor elkezded szedni, nincs semmi baj a töltéssel (mármint hogy az első 7-10 napban többet szedsz, 4-5x5g), csak gyorsabban feltöltődnek a raktárak és előbb látod a hatását (és ez nem broscience, ténylegesen bizonyított...)

Utána meg napi 5-6g szintentartáshoz.

2019. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél be 5gt edzés előtt meg mondjuk 10gt edzés után, én így evekig szedtem folyamatosan a kreatin monohidrátot (aztán rajöttem hogy hülyeség es inkább kokszot vettem azon a penzen :))
2019. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Koxot azon az optimális esetben évi 6-8k-n?

Hát oké...

2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap menjen 5g, ha aznap van edzés, akkor edzés után vedd be, aztán kész.
2019. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! 5 gramm/nap. Feltöltés nem kell. Ha akarod oszd ketté. Kúra sem kell
2019. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!