Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom memòria működik?

Izom memòria működik?

Figyelt kérdés

Hello!


2 èvig fanatikus mòdjàra űztem a testèpìtèst, magamhoz mèrten elèg szèp eredmènyt elèrtem. Utànna abbamaradt a dolog ès nem sportoltam semmit, mèg mindig megmaradt nèmi tömeg de közel sem olyan a forma mint mikor edzettem. Vajon ha megint elkezdenèk edzeni akkor hamarabb elèrnèm/felèpìtenèm ugyanazt a formàt?


Mindenkèpp elkezdem ùjra, csak kìvàncsi vagyok,hogy van e esetlet valakinek tapasztalata erről.


2019. márc. 29. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim, és biológiai ismereteim szerint igen, jóval könnyebben tudod újra felépíteni a kívánt fizikumot, ha korábban már hosszú távon edzettél aktívan.
2019. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen működik.
2019. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másrészt van tapasztalatod már, hogy akkor hogyan érted el a legnagyobb fejlődést, illetve mire hogyan reagál a szervezeted.
2019. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha naturálban csináltad igen, könnyebb lesz elérni ugyanazt a fizikumot mint anno, de csodákra persze ne számíts.

Az izommemória egyébként idegrendszerileg berögzött mozdulatokat jelent, mint boxolóknál a kihajolás ha egy közeledő öklöt látnak.

2019. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Izom memòria működik?"

Magamon tapasztaltam, hogy igen.

2 évet rendesen lenyomtam, majd tavaly augusztustól idén februárig nem jártam kondizni. Elkezdtem. Első 3 edzésen pl. csak a karom edzésenként 1-1 cm-t nőtt. Most 6 hét eltelte után jobb formában vagyok, mint amikor abbahagytam, erőszintem is közel teljesen visszajött már. Kajára nagyon figyelek + kreatint szedek, de előző két éves etapban is szedtem

2019. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 29. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!