Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mogyorókrém, disznózsír,...

A mogyorókrém, disznózsír, tepertő stb rengeteg kalóriát tartalmazó kaják elfogadottak/hasznosak lehetnek olyankor, amikor sok kalóriára van szükségem és másból nem tudom bevinni? Pl ha túledzés körül járok

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a fehérje rendben van, akkor igen, bár nem hiszem, hogy ezek optimálisak. Amúgy például nápolyiból gyorsan be lehet vinni 500 kalóriát.
2019. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Részemről elfogadottak.
2019. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél húst, valami magokat (pl.: pisztácia, mandula, stb), plusz rizst. Ezzel végtelen kalóriát be lehet vinni, és legalább nem cukorból, meg szar zsírból teszed.
2019. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állati zsír mogyorókrém margarin tea vaj ártalmas májra szívre érre vérre . Le lehet dolgozni de inkább olajos magvak építsenek .
2019. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mogyoró az egy teljesen korrekt zsír forrás, úgyhogy azzal nincs semmi baj.
2019. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a Nutellára is ezt mondanád
2019. márc. 30. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
En zsirt magvakbol, tojasbol es sajtokbol (utobbi a gyengem) viszek be.
2019. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mogyorókrémnek és mogyoróvajnak köze nincs egymáshoz azt ugye tudjátok? A vaj kiváló zsír és fehérjeforrás, a krém jó esetben is 30% mogyoró, a többi cukor és pálmaolaj.

A disznózsírral nincs gond ha nem kerül túlsúlyba az állati zsír, kifejezetten alacsony a transzzsír és magas a jótékony zsírsav tartalma, a tepertővel sincs baj. Túledzéstől viszont egyik se fog megóvni.

2019. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a mogyoróvaj-ra gondoltam, és igen tudjuk hogy a mogyoróvaj az a darált mogyoró, a mogyorókrém pedig a nutella. Véletlen mogyoróvajnak olvastam a kérdést.
2019. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!