Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Barátom sokkal nagyobb súlyokk...

Barátom sokkal nagyobb súlyokkal edz mint én, rajtam mégis több izomtömeg van, miért?

Figyelt kérdés
Egy barátommal egyszerre kezdtünk el járni edzeni,ő sokkal nagyobb súlyokkal edz mint én,van olyan amit én meg se bírok emelni ő meg lazán megcsinálja vele a 8 ismétlést,mégis rajtam több izomtömeg van,jobban fejlődök,izmosabb vagyok és a kondícióm is jobb,ez miért van?
2019. márc. 30. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy van edzésmúltja, vagy jobb az agy izom kapcsolata, az idegi összeköttetések. (jó eséllyel edzett régen, vagy sokat sportolt, te pedig nem. Persze azért csúnyán beletenyerel ebbe is a genetika.)
2019. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az agy ideg izom kapcsolatra gyanakodom én is. Illetve, minden gyakorlatnál feltűnő ez a különbség?

Méreteitek? Mármint a magasság, karfesz, lábhossz is bőven sokat nyom a lattban.

2019. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyikotok dagadt, és optikailag néz ki jobban/kevésbé izmosnak
2019. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne zavarjon ez téged, haverodat az jobban zavarhatja hogy te jobban nézel ki.
2019. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4: Attól még, hogy több izom van rajta, még nem biztos, hogy jobban is néz ki :D
2019. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan félreértették a kérdést :D Nem minden gyakorlatnál látszik ez a külömbség,inkább csak mell és váll gyakorlatoknál,az izom nem rajta több,hanem rajtam,egyikünk se kövér :D
2019. márc. 31. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt a kérdést,mert láthatóan izmosabb vagyok,jobban nézek ki,de ő nagyobbat bír mint én,és már régóta nem értem,hogy ez miért van
2019. márc. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!