Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges natutálban folyamat...

Lehetséges natutálban folyamatosan max súlyokkal (90% felett) edzeni úgy, hogy emellett a volumen is nagyon magas? Jó sok kiegészítő és magas ismétlésszám.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent itt a magas volumen? 1rm 90% felett nem szokás 5 ismétlés fölé menni.
2019. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy maxot nyomok egy 90% feletti súllyal,aztán csinálok jópár kiegészítő gyakorlatot 8-12 vagy magasabb ismétléssel.
2019. ápr. 1. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:

"aztán csinálok jópár kiegészítő gyakorlatot 8-12 vagy magasabb ismétléssel."

Ezt minek?

2019. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy egyszerre erősödjek és izmosodjak is
2019. ápr. 1. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ossze lehet rakni ugy egy edzestervet hogy ez mukodjon, de ahhoz nagyon ismerni kell magad, es hogy mit tudsz az egyes gyakorlatokban, illetve mely gyakorlatokbol erdemes szamodra egy ilyen jellegu edzestervet osszerakni.
2019. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 éve edzem ezzel a módszerrel. Így tanítottak, ezt írta Arnold is a könyvében és amúgy is még sok más forrás.

Felhúzással kezdek, felmegyek nyögésig, ha nem is 90%-ig, de nagyon aközel, mert 90%-al egyszerre max 2-3 megy, azt keveslem, ellenben a 4-5-öt már annyira nem.

Ezt követően jöhetnek a többi "kiegészítő" gyakorlatok, úgy ahogy hátnál a húzódzkodás, döntötttörzsű evezések és társai. Mixelni kell, hogy a maximális fejlődést elérjük. Nekem bejött. Én húzódzkodom 50et, bemelegítésnek. Annyiból amennyiből megy. Aztán felhúzás, szarásig. Aztán csigás lehúzás és végül még egy evezés. Ez a hát. Ebből böszme súlyokkal csak a felhúzás megy, a sima húzódzkodás ugye inkább ismétlésgazdag. Az utolsó kettő pedig teljesen átlagos terheléssel megy, 8-12 ismétlés között, általában váltakozó piramisban.

2019. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az erőemelő edzéstervek pontosan így néznek ki, 3-8 ismétlés közötti szettekkel, nagy munkasúlyokkal, minden alapgyakorlatra legalább 1 kiegészítővel.
2019. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Heti 2 alsótest 2 felsőtest edzés lenne

Mindkettőből egy max terheléses,amikor 90% felett nyomok és 2 dinamikus,amikor robbanékonyságra edzek kis súllyal.

És a 4 napon el lenne osztva egy rakat kieg gyakorlat magas ismétlésszámmal.

Ja meg a főgyakorlatot minden héten lecserélem másikra

2019. ápr. 1. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo lehet kerdezo. Annyival egeszitenem ki, hogy egyik nap felso test, masik nap guggolas, harmadik nap felhuzas, negyedik nap felsotest legyen az alapja, a felhuzas megerdemel egy kulon napot mikor elofarasztas nelkul allsz bele. En pl. felhuzas utan nega labtolozni szoktam, es az egy edzes, sztem jol kiegeszitik egymast. Csak egy tipp, nekem tetszett.
2019. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!