Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok olajokat inni csak...

Szoktatok olajokat inni csak úgy magában?

Figyelt kérdés

Lehet fura a kérdés :D De úgy értem hogy a napi zsír beviteletek kipótlására, vagy bevitelére szoktatok csak úgy inni vagy kanalazni oliva olajat vagy lenmagolajat?


Nem lesz tőle bajtok? Hasmenés?



2019. ápr. 3. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, ha zsir kell nasizok diot mandulat mogyorot vagy ilyen magvakat, tobb ertelme van.
2019. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vannak sokkal jobb alternatívák

pl nekem a mogyoróvaj jött be

2019. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 50-60g mogyoró már eléggé lelassítja az anyagcserém amit meg nem szeretnék, ezért gondoltam az olajra.
2019. ápr. 4. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam, napi zsírbevitelt így intézem, 2x30ml lenmagolaj csak úgy magában. Teljesen közömbös íze van, vizet sem iszom rá :)


Sosem volt még tőle hasmenésem.

2019. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ánuszrózsádat kend be jól vele ha már kigyúrtad magad!


Meglátod hasznos lesz! A hasmenésed nem az olajtól lesz mondjuk...

2019. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 2x15g kesu vagy mandula és 2x10ml oliva olaj. Nem "gyorsítja" a folyamatot 😁 Egy kanállal betolok iszok rá egy pohár vizet és kész. Mondjuk én szeretem az ízét,olaszországban kis tálkába tettünk olívaolajat,pici só és azt mártogattuk péksütivel amíg a kaját vártuk. Ha utálod az ízét,keverd kicsi fokhagymával,citrommal,só-bors , aprított mentával keverd el és löttyintsd egy kis adag salátára. ☺
2019. máj. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!