Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz nekem ez a kezdő...

Jó lesz nekem ez a kezdő edzésterv? 16/F

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve edzek,de nagyon gyenge vagyok.Fekve 60 kilók is kifognak rajtam.Én vagyok a leggyengébb a suliban.Elegem van ebből!

Erős akarok lenni!És nagyon tetszik az erősember sport,olyan erős akarok lenni én is.De egy gyenge 58 kilós gyerek vagyok.

Találtam egy kezdő erönövelő edzéstervet.Ott az oldal alján.Mit szóltok hozzá?Izmot is hozna vagy csak erőt?


[link]


Le is írja 12 héten keresztül hogy mit csináljak.



2019. ápr. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettő együtt jár.(többe kevésbé:D)

Nem fogsz talalni tökéletes edzéstervet így hirtelen, próbáld ki nézd meg a változást de 12 hét alatt nem fogsz felszedni 20 kiló izmot.

De a legfontosabb (De ezt hányan meg hányan mondták már előttem), hogy EGYÉL REMDESEN.

2019. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Zabálni zabálni zabálni, próbálj a fehérjedús ételekre koncentrálni.

Az edzést pedig folyamatosan építsd.

Lassú víz partot mos!

2019. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konjugált periodizáció...

Csak hogy ne magyarázzam el mit kell tenned és adjak tanácsokat feleslegesen: trollkodsz?

2019. ápr. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem.El vagyok keseredve.Az osztálytársaim lejönnek a terembe és első alkalommal 60kg-val nyomnak fekve..Én meg még mindig nem tudom kinyomni.Egy ilyen edzéstervtől lehet jobban fejlődnék mint a mell bicepszezéstől meg a 4x8-októl,amit mindenki csinál
2019. ápr. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!