Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy rendszeresen járjak konditerembe a sok egészségtelen, buta elfoglaltságom helyett?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok(férfi), régebben, 16-19 évesen rengeteg kedvel edzettem, akár itthon, akár teremben (pénzfüggő volt).

Persze akkor is voltak visszatartó erők, de amikor a legjobban menne (huszon egynéhány évesen) és szép eredményeket érhetnék el, akkor egyszerűen nem bírom magamat rávenni, hogy megemeljem a hájas hátsóm és eljárjak legalább 3x a terembe, heti 3 is sokat jelentene. És igen, sajnos sportolás hiányában elzsírosodtam, habár a tizenéves formámból homályosan meg is maradt valami, de sajnos elzsírosodtam, pocsék formában vagyok, ráadásul az állóképességem is gyatra.


Szóval kedves fórumozók, hogyan vegyem rá magam hogy elmenjek és csináljam és ne csak egyszer-egyszer, hanem rendszerességgel, elhivatottsággal és ami a legfontosabb alázattal.



2019. ápr. 6. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert szeretnel leginkabb kondiba jarni?
2019. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsődlegesen az egészségem miatt, a túlsúly sok-sok bajt okozhat még.

Másrészt, hogy jó formában legyek, fel tudjak menni a hatodikra anélkül hogy a számon kapkodnám a levegőt vagy amikor belenézek a tükörbe valami jót lássak, ne pedig valami löttyedt sz*rt, amit leköpnék.

2019. ápr. 6. 22:03
 3/5 MadSeal ***** válasza:
Az előttemlévő egy nagyon jó kérdést tett fel. + Ha majd belekezdesz, csinálj magadnak kis célokat, jutalmakat. Pl. nem vehetsz édeszséget (olyan kifogással sem, hogy a vendégeknek kellhet, mert nem enni mennek hozzád az emberek), csak edzés után (pl max egy sima sportszeletet, de nem egy teljes tábla csokit :D ) Ezt akkor eheted meg, amikor akarod, viszont, mint mondtam, csak edzés után veheted meg. Ha este zárva a bolt, akkor meg következő nap reggel. Vagy csinálhatod ezt úgy is, hogyha meg akarsz venni magadnak valamit, akkor az árát 200 forintonként tornázod le, és minden edzés után beraksz egy 200ast max egy 500ast (pl ha tízezres tétetlben akarsz vásárolni) egy perselybe...Lehet, hogy amire összegyűllik a kívánt összeg, addig meggondolod magad, és marad egy csomó pénzed más értelmes dolgokra. Mindenesetre addig is motiválod magad.
2019. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MadSeal ***** válasza:
Az a z nagyon nem kell oda xD
2019. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kezdd el most! Amikor leghamarabb szabadidod van elfogsz menni kondizni! Figyeld meg hogy 2-3het kondizas utan sokkal jobban fogod erezni magad, ami miatt majd megjobban akarsz menni mert erzed hogy jobban erzed magad, sulyt adsz le stb....

heti 2x is eleg aztan mehet par het utan 3x de valahogy el kell kezdeni!

Elsonek kis celokat tuzz ki magadnak pl -3kg vagy hogy ne kopd ki a beled mire felersz a 6. emeletre.

2019. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!