Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban ennyi kalória kell nekem?

Valóban ennyi kalória kell nekem?

Figyelt kérdés
76kg vagyok, 183 cm, próbáltam kiszámolni, hogy mennyi kalóriára van szükségem, az eredmény ~3400 lett, hogy tömeget tudjak felszedni. Ez reális lenne? Kicsit soknak tartom :D Tömegnövelő nélkül hogyan vigyek be ennyi kalóriát, ha nem akarok osszezabalni minden fost?
2019. ápr. 7. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán reális. 3400 kalóriát bárhogy be lehet vinni. Egyel normális zsírokat, szénhidrátot, és elég fehérjét. Csirke + rizs + magvak
2019. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3000-3500 mar eleg.
2019. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Valóban ennyi kalória kell nekem?"

Na és mit csinálsz egész nap? Vagy ezt mi találjuk ki? Nem mindegy, hogy kemény fizikai munkát végzel, vagy aktakukac vagy

"Tömegnövelő nélkül hogyan vigyek be ennyi kalóriát, ha nem akarok osszezabalni minden fost?"

Hát ne fost zabálj, hanem minőségi kaját. Cukrot be tudod vinni csokiból is, ahhoz felesleges a méregdrága tömegnövelő. A tömegnövelők 98%-a is fos kajának számít a cukor miatt

2019. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!