Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzek, de nem igazán fejlődök....

Edzek, de nem igazán fejlődök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok,173cm,48kg. Igen,sovány vagyok,nehezen tudok hízni,de nagyon...


7 hónapja kezdtem el Street Workout ozni,az elso par honapba,tenylev fejlodtem egy kicsit,de utana...mar semmi nem latszik rajtam,pedig már rengeteg mindent tanultam,meg vannak kellékeim is,de valami miatt nem fejlődök... Van edzéstervem is,napokra vannak beosztva az edzések,csak hogy biztosra menjek,van mindig heti 1 pihi nap,a regeneracioért,az is a szerda,illetve próbáltam már tobbet enni egy nap,de nem ment túl jol,mert nem volt étvágyam,próbáltam edzes utani turmixokat,az se vált be, voltam biotecusa-ba,ott se tudtam meg tobbet,kezembe nyomtak 80ezer tomegmovelo,meg izomnoveloeg mittudomén milyen port,azt szedjem es jo lesz minden... En nem akarom ezt,1. Nincs ra penzem,2. Tudom h semmilyen karos hatasa nincs,de nem az en stilusom ez a porozás...


Illetve,a nem haladásra még azt is értem,amikor már nem tudok szinte huzodzkodni meg fekvozni se,mert mar n birok,pedig mindig eszek elotte,de mar ,egyszeruen nem adja ... Nem megy az edzés,tudom hogy van az,amikor mar nem edzettél 1-2 hete,és már nehez visszaszokni,de ez nem az,mivel en betartom az edzesemet! Minden ugy megy ahogy mennie kell,de egyre jobbam megyek lefel,valamit elrontok,de nem adom fel!! Kitarto vagyok!! Tudom hogy van valami megoldás,csak tudnám mi az,mert mar annyi mindent hallottam,de... Halottnak a csók...


Nagyon szeretném ha valaki segítene,de úgy igazán,mert már nagyon lehangolo ez a dolog... :-(


2019. ápr. 7. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Eleg heti 4x edzened es ha igazan akarsz valtozni akkor menj edzoterembe

Ezert nem valtozol mert mar nehezebb sulyokkal kell csinalnod a gyakorlatokat mar nem kap megfelelo terhelest az izmaid ami novekedesre kenyszeritene

Szerezz be egy Jumbot en azt ajanlom neked...erot fog adni meg hizni is fogsz tole ha normalis kaja mellett fogyasztod..

2019. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem,nem hiszem hogy edzőterembe el fogok menni,ennyi idősen még nem,de akkor,itthon tudok magamra pakolni tobb sulyt,van itthon 2db kezi sulyzo,2*3,5kg,+ meg behozok par teglat vagy valami nehezet,vagy noveljem az ismetlessszamot? Vagy csak siman sulyokkal fekvozzek,huzodzkodjak tovabb?
2019. ápr. 7. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismétlésszámot hiába növeled egy szint után, főleg 48 kilósan. Pakolj magadra súlyokat és azokkal 10 ismétlés alatt eddz.

Mark Rippetoe-t idézve: zabáld fel amit látsz. Napi 5 étkezés, kelés után fél órán belüli bőséges reggeli, suliban valami amit be tudsz csomagolni, majd szénhidrátdús ebéd edzés előtt, edzés után töltsd fel az energiaraktáraid és fogyassz fehérjét, zöldséget (anabolikus ablak nincs, de ez nem árt) és egy alacsony szénhidráttartalmú vacsora. Ha még nincs hozzá étvágyad, lesz, és a csipszet, szemét kaját felejtsd el. 48 kilósan, ismét, tápkiegekre semmi szükséged, jumbora főleg nem (az első valszeg trollválasz).

2019. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem biztos hogy trollválasz, abban igaza van hogy konditeremben sokkal jobban fogsz fejlődni.
2019. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés több pihenés és kaloriatöblet
2019. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BCAA, kreatin, glutsamin hmb szerezz be ezek megdobnak !!
2019. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dana, zöld jumbo és jön a hús!
2019. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!


De ... Van valami megoldás hogy legyen étvágyam? Teszem azt,evés után szódabikarbónát fogyasztok,hogy gyorsabban emésszek,es utana mar lesz etvagyam,vagy ez igy hulyeség? Mert mondom... Eszek én,ennék tobbet is,de nincs étvágyam...:(

2019. ápr. 8. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs mivel megszoktad hogy keveset eszel. Nem gyengén kell tömni magadba a kaját, a gyomrod hozzá van szokva a kevés kajahoz.
2019. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Porokat tényleg ne szedj, ezek, amiket felsoroltak a szervezetedben is megtalálhatók, általában csak pénzlehúzás.

Szerintem háziorvoshoz menj el, mert lehet, hogy valami gastrointestinális problémád vagy ételérzékenységed van, érdemes kérni egy kivizsgálást a biztonság kedvéért.

2019. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!