Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Januarban volt egy spontan...

Januarban volt egy spontan legmellem. Azota eltelt mar egy par honap es szeretnek ismet mozogzni, konditerembe jarni. Elkezdhetem?

Figyelt kérdés

Utobbi idoben terheltem (biciklizes) nem tapasztaltam semmi negativat, mindemellett neha szokott sajogni a tudom nyugalmi allapotban. Nem voltam mutve,4 napig bevoltam csovezve, maradt 1-2 mili legbuborek de az magatol felszivodott. van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? mennyire merjek belekezdeni komolyabb terhelesbe?

valaszotokat koszonom!

26/F ??



2019. ápr. 9. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod ezt megbeszélni az orvossal, aki kezelt? Az itt válaszolóknak semmi sem drága, én ilyen komoly dologban nem kérnék itt tanácsot.
2019. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem már volt. Én nem mernék konditerembe menni. Súlyok emelgetese nem nyerő. Inkább sétálj, menj kirandulni. Csak fokozatosan terheld a tüdőd. Igyál sok répalevet. A bétakarotin erősíti a tüdő szövetét.
2019. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!