Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondizás sportnak számít?

A kondizás sportnak számít?

Figyelt kérdés

Sokan jönnek azzal hogy mit sportolok? Mondom h kondizok. Erre ezt a választ kapom : de az nem sport.

Nem értem ezeket az embereket.

Miért lenne sport?

Azért mert nem Kardio jellegű?

Akkor próbálj megcsinálni a saját testsullyoddal először megcsinálni 15 szabályos huzodzkodast, es megtudod hogy ez nem hogy sport, hanem az egyik legkemenyebb sport



2019. ápr. 11. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Wikipédia szerint:


"A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése."


Szóval ezek alapján szerintem igen, sport.

2019. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ember, nemár hogy a Wikipédia kell ahhoz h eltudd dönteni.. Lehet hogy kardioban nem fejleszt, meg állóképességben.. De ha fordítod... A futók meg nem tudnak 140el fekvenyomi mint én. Nyápic egy világ lett ez, amit nem kedvelnek,nem képesek rá azt inkább megtagadjak, mint hogy elismerjek.
2019. ápr. 11. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
A kondi sport. Biztos jól nézel ki, ezért köçşögösködnek. Śzard le!
2019. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy lemész pumpálgatni a terembe vagy a calisthenics parkba, eltökélt célok, tervek és edzésprogramozás nélkül az nem sport, inkább csak fizikai tevékenység.

Ha versenyszerűen, vagy legalább kompetitív szinten végzed a testépítést, ha erőemelést, súlyemelést, crossfitet vagy hasonló erősportot végzel, akár csapatban akár egyedül, az sport.

2019. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, jah nehéz megcsinálni 15 húzódzkodást ez igaz. Pont ugyan annyira mint leúszni 400m vegyest vagy eldobni a kalapácsot 90 méterre vagy lebírkózni a kazah bajnokot.


Nem értem miért kell állandóan azt bizonygatni, hogy a kondi az aztán a sport, mit sport? A SPORT!


Gyerekes farokméregetés.

2019. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit manapság kondizásnak hívnak azt nem nevezném sportnak...
2019. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat amit a legtobb ember csinal a teremben azt nem mondanam sportnak... De ha valaki tenyleg komolyan veszi, van egy jol osszeallotott edzesterv, etrend es folyamatosan fejlodik, atlepi a sajat hatarait, akkor siman nevezheto sportnak. Sokan mondjak h tok jo terembe jarni, mert felfrissit meg hasonlo... Na en ugy szoktam kijonni a terembol, h alig élek😀
2019. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De sötét vagy ember, hogy ilyen kérdést felteszel ember.
2019. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vernélek tokán úgy hogy leesne a fejed hülyegyerek
2019. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!