Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne, ha minden héten...

Mi lenne, ha minden héten cserélgetném a gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Most terjed ez az új őrület,hogy az emberek minden héten le akarnak maxolni mindig más gyakorlatból.

Én nem csinálom ezt,de mi lenne ha én is cserélgetném hetente a gyakorlatokat?Ma fekvenyomnék,jövő héten negatív padon nyomnék,utána héten szűken nyomnék.

SOkkal változatosabb meg izgalmasabb lenne az edzés



2019. ápr. 14. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha normálisan és eredmény centrikusan edzenél?

Nem pedig ilyen buta trendekkel foglalkoznál ami nagy hype egy délután erejéig, amíg egy másik, hasonlóan buta trend fel nem váltja és akkor az előzőre a kutya sem emlékszik, mert természetesen zéró eredményt értek el vele, akik alkalmazták.

2019. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen az alap edzésterv bontása?
2019. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljestest heti 3 nap
2019. ápr. 14. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor akár naponta is cserélgetheted. Nekem nincs 2 egyforma edzésnapon az egész testesben egy héten, teljesen jól működik. Nem beszélve arról, hogy így kíméled az ízületeket is.
2019. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!