Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 kg fogytam fél év alatt és...

17 kg fogytam fél év alatt és 8 hónapja tartom a sulyom. Azonban a fenekem teljesen eltűnt. Mennyi idő alatt tudok némi idomot visszatornázni?

Figyelt kérdés
Minden nap edzek farra,nagyon jó gyakorlataim vannak,kitartás is megvan,egyszerűen érdekel kinek mennyi idő alatt sikerült látható eredményt elérni és mennyi edzéssel?

2019. ápr. 15. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem majd ha tömegelsz, akkor lesz nagyobb,formásabb feneked mivel az izomnak hogy növekedjen, kalóriapluszra van szüksége.
2019. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor elmesélné valaki,hogy hogy csináljam hogy csak a fenekem nőjjön és máshol vékony maradjak?
2019. ápr. 15. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet. Ez testalkat meg genetika függő. Van aki pocakra hízékony van aki combra,popsira, de általában az emberek ha híznak akkor híznak mindenhova, nem lehet befolyásolni ahogy olyan sem létezik hogy csak "hasazok" hogy lapos legyen a hasam. Nem létezik konkrét tájra hízás/ fogyás.
2019. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!