Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne átállnom 3...

Érdemes lenne átállnom 3 napos teljes testről 4 napos alsótest-felsőtest bontásra?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mivel a 3 napos teljes test egy hülyeség.

Arra jó, hogy ne úgy nézz ki mint aki minden délután a mekibe "mulatja az időt".

2019. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEm igazán. Jó az a 3 teljes test, alapgyakorlatokkal. NAturalban ez működik
2019. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lenne 2 alsótest nap felhúzás guggolással és 2 felsőtest fekvenyomás,váll tricepsz nem lenne jobb?
2019. ápr. 15. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Végül is a lényeg a munkasorozatok száma az adott héten. Ha neked kényelmesebb a bontás és megfelelően tudsz regenerálódni is, akkor menjen. Majd úgyis látod. Saját tapasztalatom az, hogy nekem a hetik 2 teljes test a legjobb
2019. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Heti 2 az nem kevés?

A teljes test nekem eltart már több mint 2 óráig és 4 évecsinálom,már kipróbálnék valami újat

2019. ápr. 15. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kevés, ráadásul ettől növök a legjobban, úgyhogy ezt meg is tartom. Pl. fekvenyomás: a heti 14 munkasorozatot így nem 3, hanem kétfelé osztom. Úgyis a heti munkasorozat a lényeg.

Mondjuk én nem izolálgatok túl sokat. Pl. bicepszre 2-3 sorozat kalapács megy/edzés, és ennyi.

2019. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!