Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a testépítés esztétikai...

Ha a testépítés esztétikai sport akkor sok terembejáró miért van elhízva?

Figyelt kérdés
Ez minimum érdekes.

2019. ápr. 15. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert attól hogy valaki eljár nem lesz egyik napról a masikra men physique győztes.


Mert attól hogy valaki eljár nem biztos hogy testépítő, lehet hogy erőemelés a célja.


Mert attól hogy valaki eljár nem biztos hogy rendesen edz is.


Ugye milyen érdekes? Mint amikor valaki eljár küzdősportra és nem tud verekedni, vagy eljár focizni csak béna benne..stb

2019. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat igen, sok elhizott azert jar a terembe, hogy esztetikusabban nezzen ki. Valahol el kell kezdeni. Ha valaki esztetikus es meg van elegedve magaval ugy ahogy van nem mwgy oda. Egyszerű
2019. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet erőemelők
2019. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tesépítő, aki terembe jár. Van, aki kövér, és pont azért jár edzeni, hogy lefogyjon. És persze a két véglet között millió opció van még. Én például azért járok, hogy formásodjak, max pár plusz kiló van rajtam, nem vagyok elhízva, de nézhetnék ki jobban. Plusz ülőmunkát végzek, ha nem járnék le a terembe, akkor lennék igazán elhízva.
2019. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minimum érdekes lehet számodra az is, hogy lehet éppen akkor kezdte, vagy éppen teljesen nem érdekli, hogy hogy néz ki, szereti csinálni, megnyugszik tőle, hobbija és nincs különösebb célja vele.


Rossz táplálkozás, vagy egyéb ok miatt el lehet valaki hízva akkor is, ha lejárogat edzeni.. hmm minimum érdekes amit most írtam..

2019. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erőemelés 💪💪
2019. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a terembejárók 80%-a sehogy nem néz ki, nem érnek rá, nem értenek hozzá, lusták, nemrég kezdték, ezer oka van. De ha megfordítod is igaz, ha valaki alapból jó genetikájú és sportosabb megjelenésű kisebb eséllyel fogja a testépítést választani mint sportot. Tehát inkább azok kezdenek kondizni akik leginkább rászorulnak, ezért van sok rosszul kinéző ember a teremben. (Sajnos nagy részük nem is igazán fejlődik és abbahagyja előbb-utóbb.)
2019. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy nem mindenki akar kipattintva lenni?
2019. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!