Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítanék ha jól csinálom...

Szálkásítanék ha jól csinálom nem vesztek annyi izmot?

Figyelt kérdés

2 éve edzek. Jelenleg vagyok 185 cm magassághoz 106 kg! És ezt szeretném le szálkásítani 88-90 kg-re kb. Elvileg meg lehet azt oldani , hogy ne legyek olyan nagydarab. És ne veszítsek max 2-2,5 kg izmot. Amit szerintem max 1 hónap múlva vissza szedek. Tehát remélhetőleg nem leszek gyengébb kisebb testömeggel se. De mégis hogyan csináljam? Heti 3-szor edzek 1 óra 45 percet kb. És mennyi kalóriát vigyek be minimum 1 nap? Illetve miket egyek, mennyit edzek? A jelenlegi 106 kg-mel már lassabb is vagyok. De 88 kg-sen még nem voltam az és akkor már a testzsírom is 20% alatt lesz. Szerintem jelenleg olyan 16-17% körüli lenne a tzs-m!

20/F



2019. ápr. 15. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve mennyi időt venne ez kb igénybe?
2019. ápr. 15. 13:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt , hogy nem akarok nagyon nagy darab lenni! Úgy értettem nagyon kigyúrt nem akarok lenni!
2019. ápr. 15. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

A kulcs a magas ismétlésszám és a helyi zsírégetés.


Én azt mondom kezdésnek szerezz be egy zsírégetőt, és edz magas ismétlésszámmal a problémás területekre!

2019. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző troll, ha nem lenne egyértelmű.

Lassú szálkásítás alatt minimalizálhatod az izomveszteséget ilyen arányoknál is mint a tied.

Eddif hogy edzettél és kajáltál? Mik a számaid fekvenyomásban, guggolásban, felhúzásban? Mert nem mindegy hogy 106 kilósan mennyi izom van rajtad a háj alatt.

2019. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szálkásítás inkább a diétán múlik, nem az edzésterven. Legyél napi 100-300 kalória mínuszban, aztán majd látod, hogy elég-e, vagy változtatni kell-e ezen. Nézz utána egy szálkásító diétának
2019. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!