Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzést végzek...

Teljes test edzést végzek heti háromszor?

Figyelt kérdés

Minden edzésen vannak az alábbiak, illetve voltak eddig: Guggolás, fekvenyomás, nyomás vàllból, kétkezes bicepsz, állig húzás, deadlift, tolodzkodás. Itthon edzek. Teremben nem tudok lejárni. Kérdés:Szèjjel akarom szedni az edzèstervet. Milyen megbontásban edzenètek.A,B,A nap szerint. Vagyis milyen gyakorlatokat pàrosîtanàtok össze

Szépen fejlődtem eddig de ez most sok a testemnek.


2019. ápr. 15. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Először is elfelejteném a teljes testes edzést.


Másodszor felejtsd el te is ezt a hülyeséget.


Harmadszor sokféle szétbontás létezik, ha 3 napot edzel bonthatod három részre:

A: hát, bicepsz, vádli, has

B: mell, tricepsz, vádli, has

C: comb, váll, alkar, has


Vagy


A: mell, bicepsz, vádli, has

B: hát, tricepsz, vádli, has

C: comb, váll, alkar, has


Bonthatod két napra:

Felsőtest, alsótest (valaki így bontja, szerintem értelmetlen).


Mindenképpen elfelejteném azt a hatalmas baromságot, hogy egy "izomcsoportra egy gyakorlat".

Ez rendben van 3 hétig annak aki életében nem végzett súlyzós edzést.


Aki utána is ezt javasolja neked, az át akar jól verni, hogy ne fejlődj, megállj egy "szinten" és ott is ragadj.

2019. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hónapja csinálom és rengeteget fejlődtem. A kérdés nem az volt, hogy te mit gondolsz róla. Köszi a tanácsot csak nem a kérdésre vàlaszoltàl.
2019. ápr. 15. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Rendben.

A kérdés:

"Teljes test edzést végzek heti háromszor?"


Szóval az a kérdés, hogy TE teljes test edzést végzel-e heti háromszor.


A válaszom:

Nem tudom!!

2019. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáld értelmezni a kérdést. Menni fog. Ne légy barom!
2019. ápr. 16. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Sikerült értelmezni, szövegértelmezési és/vagy helyesírási gyakorlatokat neked kell csinálnod :)


Tehát még egyszer.


Kérdés:

"Teljes test edzést végzek heti háromszor?"


Mivel TE írtad, TE kérdezed, hogy TE teljes test edzést VÉGZEL-E heti háromszor.


A többi csak leírás, te azt kérted, hogy CSAK a kérdésedre válaszoljak, a kérdésed pedig:

TE végzel-e heti háromszor teljes test edzést.


Erre a válaszom továbbra is az, hogy nem tudom!!

2019. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne trollkodd szét. Kaptam értelmes választ priviben. Ők értettèk. Fellépesz, mint egy pitbull utána mèg erősíted magadat a hülyeségben. De lehet, hogy csak a koksz hiányzik. No nem baj...menj gyilkold szét heti egyszer a bicepszedet te kis csődör....
2019. ápr. 16. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálad tuti az agyadra is ment a kokszból, nem csak izomzatra, mert még egy kérdést sem tudsz megfogalmazni :D
2019. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Öregem tényleg nem értelek. Eddig azt hittem, hogy csak mende monda hogy a koksz kinyirja az agyat de te vagy az élő bizonyíték, hogy ez tényleg igaz. Az első kommdentedben még értetted a kérdést aztán előjött a másik èned....na az nem èrt semmit.

Menj békével, élvezd a szteroidokat vagy inkább a szemes danabolt. Mindegy nem bántalak.....ilyen réteg is kell az országba.

2019. ápr. 16. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye azzal tisztában vagy, hogy a proli idióta réteg te vagy :D
2019. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem baj én tényleg nem bántalak. Képzeld el ha mindenki okos és èrtelmes lenne ebben az országban. Nem lenne kin röhögni. Legalább rajtad lehet...aki egy kérdést sem tud èrtelmezni.... ja bocs az első kommentedben tudtad aztán elfelejtetted. Remélem látod az idiotizmusodat.... valahogy így kezdődik vagy ér véget....ezt te tudod jobban Mr. Koksz
2019. ápr. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!