Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzéssel el lehet...

Teljes test edzéssel el lehet jutni a csúcsig vagy egy szint felett kell a bontott terv?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból tudok írni annyit ,hogy az elején még jól ment az egész testes edzésterv, de ahogy már egyre nagyobb súlyokkal dolgoztam, nem tudtma végigcsinálni az edzést, mert elfáradtam. (főleg idegrendszerileg)

szóval én ezért bontottal szét.

2019. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kell, haladó szinttől periodizált edzésprogram és blokkok kellenek, beépített deloaddal.
2019. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

De az a periodizált edzésterv nem maradhat teljes testes?

2019. ápr. 15. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha kétfelé bontod az edzésterved az már elég szerintem.

Az egyféle, standard edzés minden alkalommal nekem is sok volt.

2019. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, túledzed magad vele.
2019. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minimum két felé érdemes bontani.

Teljes testes edzésnél egy idő után úgy ahogy az első írja, az ember idegrendszere feladja a harcot.

Komolyabban megterhelő gyakorlatok nélkül pedig túl sok gyakorlatot kéne végezni, hogy jó legyen ami szintén szétterheli a rendszert. És az a minimum, hogy hamar túledzés lesz a vége.

2019. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy 2 napos pihenoket tartasz. Nem tudom milyen sulyokkal edzel, de edzesenkent 30-40 tonnaig boven lehet birni naturban, az eroemelok dupla ekkora volumennel edzenek. Az a lenyege az egesz testesnek, hogy ugy legyen osszeallitva a komplett edzesterv, hogy sem ismetlesszamban sem gyakorlatban, ne legyen atfedes az egymast koveto napok kozott.
2019. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy mind egyetértünk, valami idióta végig (le)pontozta a válaszainkat, ráadásul nekem még írt is, hogy jelentve vagyok :D
2019. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet is lepontozták, pedig akik írtak nagyjából mindannyian egyetértettünk.

Sz_rt nem ér már ez a kategória, aki valós edzésmúlttal igyekszik szakmai alapon normális választ írni lepontozzák az unatkozó hülyegyerekek meg a 2 hét múlva izmos leszel csak tőlem vegyél danabolt nyomorékok.

2019. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!