Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női mell edzés hogy néz ki?...

Női mell edzés hogy néz ki? Milyen gyakorlatok, mennyi sorozatbam?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy néz ki, mint a 'férfi' mell edzés. Nektek is 'ugyan ott' tapad, és ered mint nekünk. elég hasonlóak vagytok hozzánk, hidd el nekem. A gyakorlatokat, és sorozat számot az edzésterved határozza meg. A csajok többsége nem szokott túl sokat mellezni, mert csúnyának tartják a 'túl' fejlett mellizmot, ami egy szint után igaz is, de azért valamennyit érdemes rá edzened.

Hogy valami konkrétum is legyen a kedvedért:

Egy alapgyakorlat (fekvenyomás) elég lehet - szerintem - .(4 sorozat, 8 ismétlések)

2019. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima fekvőtámasz is elég, saját testsúlyos edzés szerint. Azzal is egészen jó mellizmot lehet építeni. Maximalizálni persze nem lehet vele a növekedését -- így könnyen elkerülhető pl. az is, hogy "csúnya" legyen --, de igen sokáig jó lehet, ráadásul egyszerű, és semmi nem kell hozzá.


A fekvenyomás is jó ötlet, de alapvetően ilyen esetben szerintem felesleges, ha van egyszerűbb megoldás. Kivéve persze ha szeretsz fekvenyomni.

2019. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a mellemre csak 1 gyakorlatot cégzek akkor, azt mivel párosítsam?? bicepsz-tricepszel egyutt lehetne?
2019. ápr. 17. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Bármivel mehet.
2019. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!