Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Bodybuilder.hu mennyire...

A Bodybuilder.hu mennyire hiteles információforrás?

Figyelt kérdés
illetve ha nem az, akkor mit érdemes olvasni helyette.

2019. ápr. 17. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, csak a marketinget ne nyald be
2019. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak benne igazságok, sőt de van amit nagyon eltúloznak, hogy ha nem úgy csinálod akkor nincs értelme se edzeni, se helyesen tápkálkozni...stb szóval nekem abból az oldalból elegem lett, de embere válogatja.
2019. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1/2


Nem fogok Jumbo-t meg hasonlókat venni, ha arra célzol.


# 2/2

ezt részleteznéd? ha csak az alapok érdekelnek egyelőre, akkor se olvassam?

2019. ápr. 17. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem az nem tetszik benne, hogy baromi sok cikk van és sokszor olyan érzésem van hogy ellentmondanak egymásnak a cikkek. Én mára csak AlphaDestiny-t meg AthleanX-et szoktam nézni.
2019. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Változó a hitelesség és sok a marketing. Ha tudsz angolul, nézz youtubereket, mint az előbb említett Athlean-X és AlphaDestiny, emellett ScottHermanFitness, OmarIsuf, VitruvianPhysique. Csak Kali Muscle-t ne, légyszi azt ne.
2019. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En az osszes builderes cikket elolvastam mar, utobbi evekben nem nagyon olvasom. Nyugodtan merithetsz belole infot, ahhoz hogy naturalban hobbi szinten edz, eleg amit irnak. Ellentmondasba ha erted is amit olvasol, nem nagyon botlasz, a szerkesztok nem hulyek. Ami tul van tolva a builderen az etrend kiegeszitok, de meg abbol is merithetsz rengeteg hasznos infot. Hulyebb nem lesz senki aki elolvassa a buildert az biztos.
2019. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó oldal :)
2019. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legrégibb, nagy múltú, hiteles oldal.

Ajánlott olvasnivaló.

2019. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha eleget olvasol, egy idő után már látni fogod, hogy mi az, ami ellentmondás az eddigi tudásoddal szemben, mi az ami hülyeség, de szerencsére az ott található írások 90% igaz, jól megírt anyag. ha a marketinget nem nyalod be, ahogy az már előttem is tökéletesen leírták, remek oldal. Érdemes lehet még tenni egy kört a powerbuilder.hu -n, még akkor is, ha nem akarsz erőemelő lenni. sokat profitálhatsz az ottani írásokból, még testépítőként is.
2019. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!