Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy èrzem hig6 fogytam mèg is...

Úgy èrzem hig6 fogytam mèg is többet mutat a mèrleg?! Mièrt van ez?

Figyelt kérdés

Pàr hónapja el krzdtem terembe jàrni.Úgy èrzem hogy fogytam,mert pàr riha darab nagy lett ràm,nadràg stb ès hàt a szüleim szerint is làtszik.Tegnap rà àlltam a mèrlegre ès 60kg-t mutatoyt mikor meg el kezdtem az edzèst 58kg voltam.Azt mondjàk hogy az isom nehezebb mint a zsír.Lehet hogy tènyleg ez az oka ès jobb lenne magamat cm-ben "mèrnem"?


Vàlaszotokat előre is köszönöm! ^^ 16.L



2019. ápr. 17. 14:41
 1/5 anonim válasza:
Úgy van, ahogy írod. A mérleg a centi csak egy számot mutat, az számít, amit látsz a tükörben, és ahogy érzed magad. Csak így tovább!
2019. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi izom, mennyi zsír? :D pontosabban a sűrűsége nagyobb az izomnak, mint a zsírnak. Az izmod sűrűsége a vízhez közelít (van is benne bőven), a zsír meg zsír, úszik a vízen is. :)
2019. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az a lány aki elégedetlen a seggével?
2019. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3. Azzal minden lány elégedetlen nem? :D
2019. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# nem! Én pl nem. 23N :D
2019. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!