Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2019-es edzőtermi divat?

2019-es edzőtermi divat?

Figyelt kérdés
Meg kell adni a módját, ez nem a koldusok sportja.

2019. ápr. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy miben edzel? Persze ha csak szelfizni meg facebookozni jársz le a terembe, akkor érthető ez a kérdés. Ha edzeni is szoktál, akkor meg nem mindegy miben vagy?🙄🙄
2019. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mintás férfi cicanaci és térdig lelógó póló, az edzés pedig 5 perc pumpálgatás, egy óra telefonozás és 5 perc kérdezgetés hogy "bocsi ezt még használod?", aw yea.
2019. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködésre gondolsz? Fontos hogy tiszta legyen, és a viselője is gondosan ápolt. A technikai cuccok többnyire műszálas anyagok, amik idővel (sok mosás) hamar tönkremennek és utána már alapból büdösek mosás után is, na akkor kell kidobni őket. Érdemes sportcuccból mindig venni egy egy darabot, mindegy hogy márkás vagy nem, de rendezetten hat, ha a sporttevékenységnek mrgfelelő sportruházatot visel valaki.
2019. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MadSeal ***** válasza:
100%
Alap egy valamirevaló könyökig feltűrt selyeming, fa csokornyakkendővel. Nadrágnak egy vászon térdnadrág felelne meg a legjobban valamilyen mintás nadrágtartóval. Térdigérő zokni és szandál jól kiegészítik a kollekciót.
2019. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lyukas,szakadt gatyában és szérment cipőben edzek.

Ebben a sportban a teljesítmény számít,nem a divat.A hozzád hasonló divatmajmokat a normális helyekről kivágják.

2019. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SZücsöm ***** válasza:

1. Mondjál már nekem 1 olyan sportot ahol nem a teljesítmény számít.


2. Normális helyről ilyenért nem vágnak ki senkit mivel a, leszarják hogy öltözködsz amíg váltócipőben és tiszta ruhában vagy b, ha jó hely akkor tudják hogy a vevő (pénze) a legfontosabb és ilyen hülyeségekért nem kötözködnek.

2019. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Baseball sapka és a telefon nyomkodása a gépeken elengedhetetlen
2019. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szakadt 5 éves nike cipőben és egy kinyúlt Nike gatyában plusz 790-es decathlon pólóban nyomom. Sosem értettem a teremben baseball sapka, napszemüveg, gusztustalan szett embereket
2019. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!