Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi haszna van 30 napig...

Mennyi haszna van 30 napig napi 200 fekvő támasznak? Sok youtube videó van erről de sok kamu, szerintem nem sokat használ. De egy kicsi haszna csak van nem?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 13:32
 1/3 MadSeal ***** válasza:
100%
Az esti tisztálkodás előtt ha lenyomsz vagy 2-3 szériát bukásig, reggel pedig egyet 80%os szintig, akkor biztos segíteni fog, legalábbis nekem segített. A hétvégéken mindig hagytam egy kis regenerációt az izmoknal, de hétköznak mindig csináltam. Elég jól lehet fejlődni ahoz képest, hogy napi 10 perc az egész. Ez a konkrét 200 30 napig szerintem nem a legjobb, mivel minden ember más szinten van, valaki egyszerre lenyom annyit 1-2 perc alatt, valakinek meg szét kell osztania 200 szériára :D De a semminél biztosan sokkal jobb ez is
2019. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő vagy használ. De érdemes minimum heti 2 napot pihenni.

Amúgy 100 fekvő, 100 felülés, 100 guggolás, 10km futás három évig minden nap és nincs légkondi ám nyáron vagy fűtés télen! Mikor kihullott a hajad, akkó' jó. :)

2019. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MadSeal ***** válasza:
#2, ez veszélyes, a vègén még egy ütéssel kinyír mindenkit :O
2019. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!