Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiu létemre nagy a fenekem....

Fiu létemre nagy a fenekem. Milyen edzést ajánlotok? Kb. Mennyi idő után lenne úgymond hatásos?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy se_em van/volt mindig is. Az egyik legelba_ottabb genetika. Mikor ledietaztam 89% testzsirra 87-8890kg testsullyal, a felso testemen alig volt zsir de a seg_em meg combom meg mindig az volt. Nem tudtam naturban leturni onnan a zsirt, inkabb elfogadtam. 😃
2019. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87-88 illetve 90kg*
2019. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én ettől rettegtem.

Hogy elkezdek edzeni /fogyni minden testrészem zsirtalan lesz, kivéve a fenekem.Hát valamennyire csak jobb lesz, de nekem ez akkor is rossz. Nem tudom elfogadni így magam

2019. ápr. 20. 16:20
 4/5 A kérdező kommentje:

Most akkoor semmi esélyem hogy kisseb fenekem legyen?

Egy ötletem támadt hogy úgy kigyurom magam hogy a vállam, hátam, nagyobb legyen mint a fenekem és nem észre venni így.

2019. ápr. 20. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt csináltam én is, vállasodni kell. Ha csontozatilag széles a csípőd, akkor lehet hozzá emberesedni felsőtestben. Ha zsíros vagy fenék-combtájon, akkor hiába szálkásítasz, vagy tömegelsz, az arányok és az összkép hasonló marad, mert megvan, kinél hová rakódik / honnan megy le utolsónak. De egy valamit nem vehetnek el tőled: Ki tudod gyúrni deltásra a hátadat, izmos, vállas lehetsz. Tessék elkezdeni rendesen húzódzkodni, és hasonlók, egy-két év szorgalmas munka meghozza a hatását! Lehet a mellkasod 90 > 100 > 110 > 120 cm, rajtad múlik, miközben a csípőd alig változik. (Tömegelésnél azért valamennyit fog, de vele együtt a derekad, karod, minden más is.) És hidd el, jobban jársz majd egy erős, vállas alkattal + ahhoz viszonyítva normálisnak tűnő combokkal és fenékkel, mint az ilyen botsáskacombú, fenéktelenek, akiken úgy lóg a nadrág, mint karón a madárijesztő. Arra a verzióra se irigykedjél! Remélem, sikerült valamennyire meghoznom a kedvedet!
2019. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!