Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, ti mivel dobjátok...

Kondisok, ti mivel dobjátok fel a csirkemellet milyen fűszerekkel, milyen praktikákkal?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hülyének fogtok nézni :D Én beszoktam dörzsölni csípős piros arannyal és úgy sütöm meg serpenyőben. Brutálisan jó íze lesz tőle.
2019. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Bepácolom szójaszósszal, sóval-borssal, fokhagymával és chilivel, serpenyőben sütöm.
2019. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Olivaolajos provence-i, vagy grill, vagy toscan fűszerkeverékben pácolom kb fél órát.
2019. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó . Ment a plusz mindenkinek várom még
2019. ápr. 20. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Igazabol barmilyen fuszer megteszi. Gyros fuszerkeverek, mezes mustaros csirke, sultcsirke, pulyka fuszer, kis oregano, kakukkfu, borsikafu, de a delikat (vagy vegeta) kis piros paprikaval, borssal is jo. Baratnom szokott meg paradicsomkarikat vagy barackot ratenni sajttal miutan megparolja a csirket, majd ugy tepsiben a sutobe. En ilyenekkel nem killodok, felkockazom, 1-2 fajta fuszer, serpenyoben a gaztuzhelyre, fel orat parolom, 5-10' alatt megpiritom. Tomegelesnel szokott menni neha bolognai vagy mexikoi ontet.
2019. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olivaolaj, só, bors, fokhagyma, sózatlan vegeta, sütő fólia és megy a sutobe vagy grillezem.
2019. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát én nem igazán szoktam... kb natúran szinte semmivel. Igaziból én már réges rég ugy vagyok vele ha nagy leszek tőle majdnem mindent letolok a torkomon íztől teljesen függetlenül.
2019. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyetek körömpörköltet, csesszétek meg... Natúrcsirke rizzsel, mi?! Kemény férfiak...
2020. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Koromporkolt mi? Kemeny asszonyok...
2020. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak van igaza. Szánalmas, amikor egy férfi eszegeti a kis kiporciózott csirkemelleket. Egyen rendes kaját, aztán menjen, és bombázzon le mindenkit. Ne a súlyokat emelgesse.
2020. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!