Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora piaca van a súlyemelő...

Mekkora piaca van a súlyemelő övnek és a súlyöveknek?

Figyelt kérdés

Van rájuk igény? Mert ahogy látom, senki sem edz nagy súlyokkal, ezek pedig azokhoz kellenek, főleg a súlyöv.


Ti hogy tapasztaltátok ezt? A teremben, ahol edzetek, mennyien használnak hasonlókat?



2019. ápr. 20. 19:55
 1/3 MadSeal ***** válasza:
Van aki minden szarhoz hordja, én 80% felett szoktam. Nem vagyok még valami erős, mert elég magas (193cm) vagyok és nem ez a fő sportom, de volt már, hogy a jó feszítés hozott vissza egy 5*5 utolsó ismétléséből :,D Öv nélkül nem ment volna. Csak a franc tudja miért lett olyan divat ez a kipárnázott, vékonyka öv, holott pont az a lènyege, hogy masszív és nagy felületű legyen. De hogyha egy saját màrkát szeretnél kiadni, akkor szerintem az nem lenne olyan jó biznisz, mert a piac már ígyis tele van ilyenekkel, meg ugye egy jobb öv elég akár 10-20 évre, de még a kartonövek is kibírnak olyan 5 évet.
2019. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MadSeal ***** válasza:
A lényegre meg nem válaszoltam :,D Sokan használnak, de a fele kb. csak a termit.
2019. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan edz/emel az használja, de ez nem egy túl nagy piac, egy jó öv 10 évet kibír és a társadalom jó 1%-a fog venni.
2019. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!