Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősitès hogy felbirjam huzni...

Erősitès hogy felbirjam huzni magam?

Figyelt kérdés
Mit edzzek, mire, hogyan hogy pèldàul hintànak a vàzàn felbirjam hùzni magam. Mert nem megy most

#edzés #sport #Hùzòdzkodàs #erősitès
2019. ápr. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugorj fel rá és lógj,pl. 3x0,5-1 percig.

Nekem segített még a széles fogású fekvőtámasz is.

Persze ha kondiba jársz akkor 1000+1 gyakorlatot fel tudok még sorolni ami segítene benne

2019. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sorolj:)
2019. ápr. 20. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Felhúzás,sok teremben van ilyen húzódzkodó gép..minél több súlyt raksz rá,annál könyebb felhúzni magad,csigán lehúzás,stb
2019. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MadSeal ***** válasza:
Nekem a negatív húzódzkodás segített a legtöbbet. Felugrasz, szépen lassan meg leengeded magadat. Ha fog menni 3*8 7-8 másodperces ismètlésekkel, akkor tuti menni fog a rendesből is vagy 1*4-5. Akkor szélesítheted a fogást. Ha szűkben fog menni 3*5, akkor meg már edzhetsz rendes felhúzásokkal. 20ig meg se állj :)
2019. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Eddz karra! Jó gyakorlat az is ha csak simán lógsz és befeszíted a hátad... De egyébként van egy pár ilyen videó youtubeon is, ajánlom azokat is!


Jó edzést :)

2019. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vízszintes huzás. Amikor nem felhúzod magad,hanem egyenesbe.

Meg olyan amikor leér a lábad akkor azzal is segithetsz.

Vagy csak félig húzod magad.

2019. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mellhez huzas, dontott evezes. Ha ezeket a sajat testsulyodnal nagyobb sulyokkal csinalod 8-10 ismetlesekkel, menni fog a huzodzkodas is. Nyilvan nem 7-8, hanem 2-3 ismetles. De onnantol hogy ez megvan, csak mozgaskoordinacio az egesz. 2 honap es tudsz 10-et huzodzkodni.

#2 ne keverd a felhuzassal, az egy masik gyakorlat.

2019. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Tök jò valaszok is szulettek mar, meg jonehany baromsag, de szerintem az altalam kepviselt friss, elo pelda segithet sokat mèg a kerdezonek:

6 honappal ezekott 80 kg voltam epphogy egyszer fel tudtam magam huzni akar bicepszbol akar hàtbol. Ma 73 kg vagyok 3x6 ot tudok huzodszkodni hatra, bicepszol meg tobbet.

Mit csinaltam? Dieta, etrend atalakitas szemely edzovel.

Ezt 80% ra be is tartottam. Hetenten 3-5 edzes, fele kardio, fele sulyzos, edzotermes.

Tehat kemenyen bele kell allni a kajaba, edzesbe es kitartani. Azert irom ke ilyen resyletesen hogy lasd, hiaba adtak jotanacsokat ha ayokbol hetente 1-2 t csinalsy de kajara nem figyelsz nagyon sokara lesz jo eredmenyed. De ha mindenre odafigyelsz akkor sem 1-2 honap

2019. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én se tudom felhuzni magam,csak a gépen ,segitséggel .halálba idegesit
2019. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!