Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1kezes súlyokkal, itthon...

1kezes súlyokkal, itthon edzés? Miért mondogatja, hogy nem fogok fejlődni!?

Figyelt kérdés

20kg súlyom van itthon, na eleinte elég volt pár kg, most már kell a 20kg, kB egy hete.

Amúgy 2-3honapja edzek úgy igazán (azért írom, hogy úgy igazán, mert a kajára is teljesen odafigyelek)

Persze guggolni, mellre edzeni, csípő emelés stb nagyon jó lenne két kezes súlyokkal. De így is látom h fejlődök. Persze egyenlőre nem sokat, de mit is várjak bő 2 hónaptól?

Heti 4-5 súlyzós edzést végzek (kB 45-55) percben

Es heti 2x járok biciklizni 15-20kmet

Sok fehérjét fogyasztók, a ch is megvan.


Mikortól lesz kevés a 20kg súly? Pár hétig vajon elég lesz még?

Csak nyár végén lesz szerintem úgy pénzem, hogy vegyek egy készletet, amit Kineztem...


Van itt olyan, aki jól fejlődött úgy is hogy nem teremben edz, de súlyokkal?

Azon kívül, hogy nincsenek gépek, mi a hátránya?


2019. ápr. 25. 23:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak trollokat és kioktató stílust hagyjuk legyszi!


24N anyuka

2019. ápr. 25. 23:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fejlődni otthon is, csak körülményesebb. Míg a kondi terembe megveszed a bérleted, és nyugodtan kényelmesen tudsz edzeni, addig otthon nem elég hogy költenéd kell a súlyokra, (ami egy idő után eléggé sok lesz) hanem a különböző eszközökre is kell. Pl. kéne egy pad, nem? Kapásból 20-30ezer. Kéne valami állvány ami tartja a rudat ha guggolni akarsz, vagy a zongorára teszed le a rudat? Eléggé kényelmetlen. Ha csak kettő egykezes súlyzód van, az nagyon hamar kevés lesz.



Tudsz otthon edzeni, csak kell egy jó pár felszerelés.


Kell egy dönthető pad, kell valami tartó állvány ami tartja a rudat. Kell ugye rúd is, egykezes súlyzók, lehetőleg olyan amiről le lehet csavarni a súlyokat, így tudsz venni plusz súlyokat rá.

2019. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Otthonra teljes értékű edzőtermet lehet kiépíteni, nem túl sok pénzből. Erőkeret, pad, súlyok. Viszont ez akkor nem az igazi, ha mással laksz együtt, mert akkor ha valami "fontos" dolog van, oda fog jönni, megzavarja az edzésedet.
2019. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Padom is van, bocsánat. Nem írtam.

Köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 26. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Én két 10 kilós egykezes súlyzóval kezdtem. Most jelenleg 2 db 45 mkilós egykezes súlyzom van, meg kb még 150
2019. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Uhh 5-ös vagyok, folytatom, szóval még 150 kg súlyom. Azóta van egy fekpadom, egy állványom, megy egy kétkezes rúd. Más nem is kell. És igen, lehet itthon is fejlődni, lehet nem olyan ütemben, mintha terembe járna az ember, de én nem is sietek sehova. :)
2019. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SZücsöm ***** válasza:
67%
Egyetértek a 6 ossal nekem is pad/állvány/rúd/súlyok/egykezesek csak nekem még van tolóckodóm és húzódzkodóm is. (én még gondolkozok egy sima csigás gépen is bár nem igazán van rá szükség) Én sokkal jobban szeretem ezt mint a termet. Nem kell várni semmire,időt spórolsz, abban edzel amiben akarsz, és hosszútávon 1 csomó pénzt meg tudsz spórolni vele.
2019. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5-6 hónap múlva már látszódik a fejlődés, ha kitartó vagy.
2019. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mr most is látom. :) csak attól tartok talán megreked a dolog majd egy ponton
2019. ápr. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!