Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki súlyzós...

Van itt olyan, aki súlyzós edzést végez és refluxos!?

Figyelt kérdés

Szeretnék hízni, főleg izmot felszedni. De az utóbbi pár hétben refluxos lettem és örülök, ha annyit eszek h ne hallják éhen. Mert olyan fájdalmas egyenlőre a dolog, h max 1500kcal megy le...

Ez pont annyi amennyi nekem letszikseglet,kis termetű nő vagyok.

Amúgy 2000kcal kéne, a kajakkal semmi baj.

Van listám mit ehetek, és eddig is ilyesmiket ettem, tehát nem étel váltotta ki, nem is cigaretta vagy alkohol.. Nemtudom mi.

A lényeg, hogy elvileg a kúra után enyhülnek a tünetek, nem lesz ilyen borzalmas minden étkezést követő 1-2 óra. Edzeni tudok szerencsére.

Kérdésem, hogy refluxoskent lehet e fejlődni ebben a sportban? :(

2 éve csinálom.


2019. ápr. 26. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Salvus vizet alkalmazd kúra szerűen,ahogy az üveges van írva,legalább 2 hónapig! Ne add fel,megha úgy is érzed,nem használ,igyad rendszeresen. Segíteni fog!
2019. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a tejtermékeket és a tejsavo fehérjét. Nekem is a salvus víz a legjobb, reggel éhgyomorra pár korty.
2019. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fehérjét és BCAA-T is hanyagolom. Már a gasztro dokim azt mondta a fehérje porral nincs gond. De nekem van azzal is utana.

Betartok mindent, mégis iszonyat kínokat élek át olykor.. És csak azt mondja mindenki h tartsam be továbbra is a diétát, igyam a salvus vizet és szedjem a gyógyszert. Majd jobb lesz.

De anya vagyok, így nincs lehetőségem fetrengeni a fájdalomtól.. Fene gondolta, h ez ennyire durva tud lenni.


Köszönöm a válaszokat. Nem adom fel, renelem nem marad így, mert az eletminosegem is kb nulla,..

2019. ápr. 26. 22:17
 4/6 A kérdező kommentje:

És tudtok igyis fejlődni az edzésben és külsőt illetoen?

Így kell leélnem az életem? :/

2019. ápr. 26. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasizom közben van, hogy visszajön a cucc. Refluxos nem vagyok. Sokkal lassabban csinálom így is mint a többiek és így csak viszonylag keveset kell visszanyelnem.
2019. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hasizom gyakorlattal nincs bajom eddig.

Főleg ha előtte 1,5 órával nem eszek.

2019. ápr. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!